|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−19%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+20 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | немає |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 174х81.2х15.8 мм |
| Серія | Doogee Blade20 Pro |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 326 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 11800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee Blade20 Pro 6/256GB Silver)
Немає в наявності
Код товару: 613201
9 060 грн
11 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Blade20 Pro — це смартфон, який робить ставку на витривалість. Його корпус товщиною 15,8 мм відповідає стандартам IP68, IP69K та MIL-STD-810H, що гарантує стійкість до води, пилу й механічних пошкоджень. Це справжній «робочий інструмент», готовий до щоденних навантажень і складних умов. Велика батарея на понад 11 000 мА·год забезпечує автономність упродовж кількох днів без потреби у підзарядці. Це робить Blade20 Pro ідеальним вибором для тривалих поїздок, роботи на виїзді чи активного відпочинку, де немає доступу до розетки. Усередині смартфон оснащено процесором Unisoc T7200, який у поєднанні з 6 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті забезпечує стабільну роботу додатків, багатозадачність і швидку обробку даних. Blade20 Pro — це поєднання витривалості та достатньої продуктивності для сучасного користувача.