|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 174х81.2х15.8 мм |
| Серія | Doogee Blade20 Ultra |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний, сріблястий |
| Вага | 326 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 10300 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver)
Немає в наявності
Код товару: 613111
9 075 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Blade 20 Ultra — флагман серії, який пропонує максимум можливостей. Його корпус зберігає броньовані риси, захищений від води, пилу й ударів за стандартами IP68, IP69K та MIL-STD-810H. Це смартфон створений для найскладніших умов використання. Батарея на понад 11 000 мА·год забезпечує роботу кілька днів без підзарядки, що робить Blade20 Ultra одним із найбільш витривалих смартфонів у своєму класі. Це оптимальний вибір для мандрівників, людей, які працюють у полі, або тих, хто просто не хоче постійно турбуватися про заряд. Окремо варто відзначити рекордний обсяг пам’яті — 8 ГБ оперативної та 512 ГБ вбудованої. Такої конфігурації вистачить для зберігання великих колекцій медіа, професійних файлів і сучасних ігор. Blade 20 Ultra — це смартфон для тих, хто хоче отримати все й одразу: витривалість, захист, автономність і максимум пам’яті.
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/390x390l80mc0/41037484470966.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/62655882782548.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/42146531457867.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/39097687333356.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/17526997757583.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/50835900276179.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/17127802501825.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/30276751876666.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/98494931442905.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/13910723705462.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/260x390l80mc0/18959752283710.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/870x365l80mc0/43700644541969.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/559x390l80mc0/34254971559853.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/395x390l80mc0/55117127221356.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/593x390l80mc0/44891013801794.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111] Смартфон (Doogee Blade20 Ultra 8/512GB Black/Silver) [613111]](/content/images/5/390x390l80mc0/56703873857092.jpg)