|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.58" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2408 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Серія | Doogee S Cyber |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Чорний, червоний |
| Вага | 365 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 10800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red)
Немає в наявності
Код товару: 67425
8 461 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee S Cyber ??- новий смартфон від Doogee, оснащений 6,58-дюймовим екраном, що є фірмовою рисою бренду. Роздільна здатність дисплея 2408x1080 пікселів забезпечує високу чіткість зображення, а частота оновлення 90 Гц робить роботу з пристроєм більш плавною та приємною навіть для недосвідчених користувачів. Скло Gorilla Glass 5 захищає екран від подряпин та легких ударів. Смартфон працює на базі процесора Unisoc T606, який чудово справляється із повсякденними завданнями. Операційна система Android 14 забезпечує доступ до сучасних функцій та програм. Пристрій оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ вбудованої, з можливістю розширення через картку пам’яті. Акумулятор ємністю 10800 мАч гарантує тривалий час роботи, а повна зарядка займає близько 3 годин. NFC також є. Основна камера з роздільною здатністю 50 Мп дозволяє робити якісні знімки завдяки оптимізації від Doogee, а 16-Мп фронтальна камера була вдосконалена порівняно з попередніми моделями. Doogee S Cyber ??– це стильний, захищений смартфон, який можна використовувати в найрізноманітніших умовах завдяки його водо- та ударостійкості.
![Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425] Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425]](/content/images/1/390x390l80mc0/99792098369268.jpg)
![Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425] Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425]](/content/images/1/390x390l80mc0/59442177882179.jpg)
![Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425] Смартфон (Doogee S Cyber 8/256GB Black/Red) [67425]](/content/images/1/390x390l80mc0/13830419989730.jpg)