|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.58" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2408 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Серія | Doogee S punk |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 10800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black)
Немає в наявності
Код товару: 600031
7 970 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чи бачили ви гарний гаджет?! Якщо бачили, то Doogee S Punk Black вас здивує як слід. Коли ви вперше бачите цей смартфон, дизайн вражає своїм стилем. Гаджет водо- та пиленепроникний, тому що є в арсеналі сертифікації IP68/IP69K/MIL-STD-810H – стандарт міжнародної якості. Цей смартфон ідеально підходить для використання у відрядженнях, полюванні, риболовлі та походах у ліс завдяки своїй здатності працювати під водою на глибині до 2 метрів. Навіть якщо пристрій впаде з висоти 2 метри, не потрібно турбуватися, оскільки він здатний витримати такі екстремальні умови. Потужний, чи не те слово! Процесор Spreadtrum T606 викликає захоплення, що показується у сучасних іграх, швидка швидкість, плавна робота вам буде гарантована як ніколи. Оперативна пам’ять 6+10 ГБ додає більше позитивних фарб загальної продуктивності. Внутрішня пам’ять 256 ГБ – ємність як у простого жорсткого диска, що для мобільного пристрою є величезним показником. Android 14, остання версія відомої операційної системи від Google, є значною перевагою в порівнянні з конкурентами. Основна та фронтальна камера! Знімки з камерами 50+2-Мп стають цікавими та креативними. Можна використовувати цей тандем камер у різних ситуаціях, і вони вас не розчарують як. Фронтальна камера 16-Мп створена для соціальних мереж, знімайте якісні селфи для близьких родичів. Плавна та швидка робота! Для зручної роботи діагональ 6,58 дюйма буде достатньо, габарити дозволяють зручно використовувати у долонях. Частота оновлення екрана 90 Гц та IPS-матриця – головні компоненти для дисплея цього смартфона. Ви отримуєте гаджет з високою якістю кольору і плавної роботи. Енергії на тиждень, ну майже! Завдяки акумулятору ємністю 10800 мАг, смартфон забезпечує тривалу автономну роботу. Виробники стверджують, що пристрій здатний працювати без підзарядки до 3-4 днів. Швидка зарядка потужністю 33 Вт входить у комплект поставки смартфона, що дозволяє швидко заряджати пристрій лише за кілька хвилин.
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/390x390l80mc0/55833570730279.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/181x390l80mc0/54176571329744.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/390x390l80mc0/24719276998720.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/390x390l80mc0/69479041608433.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/56x390l80mc0/97772701176921.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/390x390l80mc0/51250911798443.jpg)
![Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031] Смартфон (Doogee S punk 6/256GB Phantom Black) [600031]](/content/images/5/390x390l80mc0/82721704298940.jpg)