|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.3" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2424 |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Google Tensor G4 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.1 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 48+13 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | алюміній, пластик |
| Потужність зарядки | 23 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 154.7x73.3x8.9 мм |
| Серія | Google Pixel 9a |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 188 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610970
21 545 грн
21 762 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Магія, що сяє яскраво Створюйте вражаючі фото та відео без зайвих зусиль. Робіть більше та швидше з Gemini у ваших застосунках. Отримайте акумулятор на 30+ годин і до 256 ГБ пам’яті. Насолоджуйтесь новими та покращеними функціями регулярно. Розраховуйте на довговічність і водостійкість. Вражаючі фото. Захопливе редагування Досліджуйте найкращу у своєму класі камеру, що дозволяє творити дива. Відчуття нового телефону кожні кілька місяців Завдяки частим оновленням Pixel дарує вам нові та покращені функції, зокрема найновіші інновації AI.
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/390x390l80mc0/14759978206647.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/185x390l80mc0/59255751980213.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/141x390l80mc0/69820968759020.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/141x390l80mc0/82829573390808.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/141x390l80mc0/80871692852405.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/141x390l80mc0/54055069485658.jpg)
![Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970] Смартфон Google (Pixel 9a 8/128GB Porcelain_EU) [610970]](/content/images/42/185x390l80mc0/93573590202831.jpg)