|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.15x75.5x8.32 мм |
| Серія | HMD Fusion |
| Система навігації | GPS, A-GPS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 202.5 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir)
Немає в наявності
Код товару: 612430
8 360 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Один телефон, безліч ідентичностей Стилізуйте, оновлюйте та відкривайте нові можливості з Fusion Outfits - підтримка бездротової зарядки, кільцеве підсвічування для ваших фото та надійний захист від пошкоджень. Найкраще те, що набір інструментів для створення Smart Outfits має відкритий код, для тих, хто знає, які ідеї можуть виникнути у новаторів. Досить терпіти тріснутий дисплей Ремонт телефону може бути дуже неприємним. Але це не стосується HMD Fusion із його легким у ремонті дизайном. Тому, якщо вам потрібно замінити дисплей або іншу деталь, ви, ймовірно, отримаєте теплий прийом у сервісному центрі, адже вони знають, що це проста та швидка робота. Приготуйтеся привернути увагу HMD Fusion дуже привабливий навіть у своєму стандартному, прозорому дизайні. Смартфон пропонує ультратонкий корпус та лаконічну естетику без надмірностей. Елегантний та індустріальний вигляд. Отже, коли вам не потрібні додаткові функції, ви можете насолоджуватися природним виглядом. Зроби свій найкращий знімок І фронтальна, і основна камери оснащені безліччю функцій, щоб ваші знімки були максимально вдалими. 50-мегапіксельна селфі-камера з функціями селфі-жестів та селфі в уповільненій зйомці відкриває нові можливості для вашої творчості. Основна камера з роздільною здатністю 108 МП готова до умов низького освітлення, зйомки на високій швидкості тощо. Створіть свій Smart Outfits Сканер штрих-коду, платіжний термінал, засіб для демонстрації власних творів мистецтва... HMD Fusion може бути таким, як вам потрібно. Завдяки нашим технічним рішенням та 3D-принтеру ви можете створювати власні розумні модульні програми та аксесуари (Smart Outfits). Для цього вам знадобиться CAD-файл, а якщо ви створюєте щось функціональне – API. Обидва файли можна отримати із набору інструментів HMD Fusion.
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/390x390l80mc0/96099544259315.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/390x390l80mc0/13382975745758.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/390x390l80mc0/80852090091573.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/390x390l80mc0/39973599123574.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/234x390l80mc0/77704716364272.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/497x390l80mc0/34712606169341.jpg)
![Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430] Смартфон HMD (Fusion 8/256GB Noir) [612430]](/content/images/28/867x390l80mc0/39830439889321.jpg)