|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.19x75.02x8.45 мм |
| Серія | HMD Pulse |
| Система навігації | GPS, A-GPS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP52 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 615566
3 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HMD Pulse — передовий гаджет, який встановлює новий стандарт у світі носимих технологій. Поєднуючи інноваційний дизайн із високою функціональністю, HMD Pulse пропонує користувачам незабутні враження. Елегантний і ергономічний корпус забезпечує максимальний комфорт під час використання, а потужна звукова технологія гарантує відмінну якість звуку без додаткових зусиль. Вбудовані інтелектуальні функції роблять управління легким та інтуїтивно зрозумілим, а стильний дизайн додасть елегантності кожному дню. Незалежно від того, професіонал ви у своїй справі чи просто зацікавлені в нових технологіях, HMD Pulse стане вашим надійним супутником і підвищить ефективність вашої роботи чи відпочинку. Збільште свої можливості з HMD Pulse і відчуйте, що таке справжній комфорт і продуктивність!
![Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566] Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566]](/content/images/47/390x390l80mc0/14516853627376.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566] Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566]](/content/images/47/180x390l80mc0/14416123884467.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566] Смартфон (HMD Pulse 4/64GB Black) [615566]](/content/images/47/180x390l80mc0/27732081964475.jpg)