|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 20 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.19x75.02x8.55 мм |
| Серія | HMD Pulse Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP52 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 196 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green)
Немає в наявності
Код товару: 613186
4 113 грн
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HMD Pulse Pro Чудова камера для захоплюючих Selfie. Зручний та функціональний дизайн, підходить для самостійного ремонту. Новий рівень селфі з HMD Pulse Pro Відкрийте абсолютну зручність створення селфі, легко керуючи зйомкою за допомогою жестів. Новий смартфон HMD Pulse Pro дозволить забути про селфі-палку. Тепер ви можете легко робити чудові автопортрети за допомогою декількох простих рухів. Отримайте абсолютну свободу та втілюйте неймовірні ідеї фотографій. Ще більше переваг: Вдосконалюйте свої селфі за допомогою досконалої фронтальної камери 50 Мп Ловіть погляди за допомогою ідеальної гармонії витонченого корпусу, стильного дизайну та унікальних відтінків. Насолоджуйтесь свободою з 59 годин безперервної роботи без пауз на зарядку. Самостійно замінюйте екран, якщо він був випадково пошкоджений. Унікальні можливості для здійснення будь-яких творчих ідей. Неймовірні функції об'єктива Корекція тону шкіри Використовуйте цей інструмент для ретушування, який ідеально оптимізований для роботи з різними тонами шкіри, щоб виглядати бездоганно. Жести для селфі Забудьте про селфі-палиці і зустрічайте нову еру селфі-жестів. Тепер ваші знімки стануть ще простіше і зручніше завдяки можливості керувати камерою за допомогою лише рухів. Уповільнений ефект зйомки Розкрийте свою індивідуальність, роблячи селфі з ефектом уповільнення, щоб передати всі деталі та особливості вашого образу. Фотографії зі спалахом Зображуйте кожен момент за допомогою безперервної відеозйомки, щоб жодна мить не вислизнула від вашої уваги. Дизайн Неповторний дизайн підкреслить ваш індивідуальний смак і дозволить насолоджуватися користуванням з кожним днем. Поєднуючи вишукані лінії, сучасний дизайн та штрихами елегантності, HMD Pulse Pro створить неповторну гармонію, не завдаючи шкоди вашому бюджету. Акумулятор Забудьте про часту зарядку і насолоджуйтесь автономністю цілий день. Місткий акумулятор смартфона подарує ще більше свободи користування. Надійність у дрібницях Філософія бренду охоплює весь життєвий цикл пристроїв: HMD не тільки розробляє продукти з тривалим терміном служби, а й допомагає продовжити їхнє життя ще більше. Активно займаючись збиранням вторинної сировини та її переробкою, компанія використовує її у виробництві, що робить крок до більш стійкого майбутнього.
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/390x390l80mc0/65466468702235.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/182x390l80mc0/67793849345842.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/145x390l80mc0/16344327102769.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/145x390l80mc0/33472011586190.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/271x390l80mc0/53333762414472.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/182x390l80mc0/46821334446224.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/692x390l80mc0/55277562602906.jpg)
![Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186] Смартфон (HMD Pulse Pro 6/128GB Glacier Green) [613186]](/content/images/8/548x390l80mc0/44221345534245.jpg)