|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2412 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 108+5 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 35 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.05x74.55x7.12 мм |
| Серія | Honor X8c |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 174 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU)
Немає в наявності
Код товару: 610971
8 928 грн
9 019 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Елегантний, легкий і чудово лежить у руці Компактний та легкий корпус виглядає стильно та зручно у повсякденному використанні. 108 Мп Ідеальна чіткість навіть уночі OIS забезпечує впевненість у чітких нічних знімках. Коли нічне місто розквітає морем вогнів, OIS допомагає зробити чіткіші знімки. Дві фокусні відстані для атмосферних портретів крупним планом і коли хочеться показати героя в навколишній обстановці. Впевненість у високій якості зйомки навіть в екстремальній обстановці. 50 Мп Селфі-камера з підсвічуванням для чарівної гри світла та тіні Підсвічування для селфі допомагає уникнути занадто світлих або темних ділянок під час зйомки в умовах недостатнього освітлення. Вологозахист на 360°C для шукачів пригод Корпус має стійкість до бризок. Екран підтримує керування вологими пальцями. Батарея ємністю 5000 мА·год, щоб завжди бути на зв’язку Більше веселощів з ємним акумулятором та технологіями енергозбереження Оптимальна конфігурація пам’яті для всього потрібного До 256 ГБ для зберігання всього потрібного та до 16 ГБ (8+8) оперативної пам’яті для плавної роботи в режимі багатозадачності.
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/390x390l80mc0/97152620430351.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/870x226l80mc0/84959247134552.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/138x390l80mc0/83067356113474.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/421x390l80mc0/88644100993433.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/381x390l80mc0/50789913190763.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/870x225l80mc0/99097353401730.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/139x390l80mc0/33373070969120.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/139x390l80mc0/75113463255226.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/182x390l80mc0/47667095923892.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/139x390l80mc0/69423153027334.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/182x390l80mc0/67284525098532.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/807x390l80mc0/51002571353708.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/342x390l80mc0/62475521842477.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/302x390l80mc0/53286508091080.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/404x390l80mc0/55776669524112.jpg)
![Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971] Смартфон (Honor X8c 8/256GB Marrs Green_EU) [610971]](/content/images/43/737x390l80mc0/63682149968306.jpg)