|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2720х1224 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7400 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.6 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 64+8 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.7x75.8x7.99 мм |
| Серія | Infinix GT 30 |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (GT 30 X6876 8/256GB Shadow Ash)
Немає в наявності
Код товару: 613638
12 945 грн
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Все, що потрібно для яскравої гри та комфортного життя в одному смартфоні Infinix GT 30 створений для тих, хто хоче бачити світ яскравіше та діяти швидше. Його 6,78-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 1.5K і частотою 144 Гц занурює у гру або фільм так, ніби ви всередині подій – плавна анімація, соковиті кольори та вражаюча деталізація роблять кожен кадр живим. Металевий корпус, дизайн у геймерському стилі та захист скла Corning Gorilla Glass 7i підкреслюють міцність та характер смартфона. При цьому всередині Infinix GT 30 прихована потужність процесора MediaTek Dimensity 7400, який не залишає шансів лагам: ігри запускаються миттєво, а кожна команда виконується без затримок. А розумний помічник Infinix AI підлаштовує роботу смартфона під ваші звички, прискорюючи роботу та заощаджуючи ресурси. Живи у своєму ритмі. Встигай більше Подвійна камера перетворює Infinix GT 30 на справжній універсальний інструмент для зйомки: 64 Мп модуль з автофокусом ловить найдрібніші деталі, а ультраширококутний об’єктив на 8 Мп з охопленням 111,4 ° відкриває кадр на всю ширину - ідеально і для зйомки пейзажів, і груп. Бажаєте зняти відео? Без проблем. Запис роликів у 4K (30 FPS) дозволить передати всю динаміку моменту без змазаності. А передня 13 Мп камера забезпечить яскраві та чіткі селфи у будь-який момент. Акумулятор ємністю 5500 мАг витримує марафон перегляду відео або довгі ігрові сесії, а зарядка 45 Вт повертає смартфон до життя лише за кілька хвилин. Доповнює картину сканер відбитків прямо у дисплеї – швидкий, надійний та непомітний. Infinix GT 30 – це смартфон, який підлаштовується під ваш ритм та завжди готовий до нових викликів.