|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2436 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.88х75.63х7.7 мм |
| Серія | Infinix Hot 50 Pro |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink)
Немає в наявності
Код товару: 600132
7 397 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ще тонше, ще сильніше! Елегантність моделі полягає в оригінальності сучасного стилю, що добре виглядає в руках і привертає увагу оточуючих. Тут кожна деталь ідеально підігнана та виконана зі смаком. Завдяки вдалій ергономіці форм та розмірів, пристрій зручний у використанні. Процесор Helio G100 Апарат здатний похвалитися найновішим потужним процесором MediaTek Helio G100. Процесор Helio G100 виготовлений за технологією 6-нанометрового процесу від TSMC, що гарантує більш високу ефективність та менше енергоспоживання. Пристрій працює на основі ОС Android 14 XOS 14.5. Потужний акумулятор на 5000 мА*год Завдяки об’єму акумулятора на 5000 мА*год, термін служби якого становить тепер 4 роки, Infinix HOT 50 Pro чудово справляється зі щоденними завданнями та швидко заповнює енергію зарядкою FastCharge 33 Вт. 50 МП камера із надвисокою деталізацією У блоці основної камери розташовані три об’єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів та широкий діапазон діафрагми, що гарантує високу якість зображень із чудовою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП забезпечує чіткі селфі та дозволяє проводити відеодзвінки у високій роздільній здатності. 120 Гц супер плавний екран Infinix HOT 50 Pro оснащений яскравим 6.78-дюймовим FHD+ дисплеєм і має частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/15696820053430.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/12688689759514.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/68336060304287.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/64394006997589.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/65477078390387.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/96130910939549.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/98415356937731.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132] Смартфон Infinix (Hot 50 Pro X6881 8/256GB Blossom Pink) [600132]](/content/images/21/390x390l80mc0/59691805271219.jpg)