|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.88х75.63х7.7 мм |
| Серія | Infinix Hot 50 |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey)
Немає в наявності
Код товару: 613307
5 876 грн
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ще тонше, ще сильніше! Елегантність моделі полягає в оригінальності сучасного стилю, що добре виглядає в руках і привертає увагу оточуючих. Тут кожна деталь ідеально підігнана та виконана зі смаком. Завдяки вдалій ергономіці форм та розмірів, пристрій зручний у використанні. Процесор Helio G100 Апарат здатний похвалитися найновішим потужним процесором MediaTek Helio G100. Процесор Helio G100 виготовлений за технологією 6-нанометрового процесу від TSMC, що гарантує більш високу ефективність та менше енергоспоживання. Пристрій працює на основі ОС Android 14 XOS 14.5. Потужний акумулятор на 5000 мА*год Завдяки об'єму акумулятора на 5000 мА*год, термін служби якого становить тепер 4 роки, Infinix HOT 50 чудово справляється зі щоденними завданнями та швидко заповнює енергію зарядкою FastCharge 18 Вт. 50 МП камера із надвисокою деталізацією У блоці основної камери розташовані три об'єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів та широкий діапазон діафрагми (f/1.6), що гарантує високу якість зображень із чудовою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП (f/2.0) забезпечує чіткі селфі та дозволяє проводити відеодзвінки у високій роздільній здатності. 120 Гц супер плавний екран Infinix HOT 50 оснащений яскравим 6.78-дюймовим FHD + дисплеєм Always-On з роздільною здатністю 1080x2460. Екран має частоту дискретизації 240 Гц та частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою. Крім того, дисплей відрізняється високою контрастністю та піковою яскравістю до 800 ниток. Пристрій має великий безрамковий екран, який займає 90.60% фронтальної панелі.
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/390x390l80mc0/37708451287235.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/177x390l80mc0/28010788747380.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/141x390l80mc0/83336171914443.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/141x390l80mc0/28342142320189.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/177x390l80mc0/29248068778955.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/141x390l80mc0/82089983746521.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/141x390l80mc0/36890233044950.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/870x165l80mc0/83970081213101.jpg)
![Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307] Смартфон Infinix (Hot 50 X6882 8/128GB Titanium Grey) [613307]](/content/images/9/870x166l80mc0/72017537149792.jpg)