|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Щільність пікселів, ppi | 440 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G200 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 + 2.0 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічне ядро | Mali-G57 MC2 |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5160.00 |
| Автофокус камер | Так, Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення, Компас |
| Додатково | Режим зйомки: AI CAM; Відео; Фото; Портрет; Краса; сповільнена зйомка, подвійне відео; знімок з додатковою реальністю |
| Роздільна здатність камер | 13 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Запис відео | 4K (3840x2160), 30fps |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Порти підключення | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Розмір | 163.47 х 75.87 х 6.6 |
| Серія | Infinix Hot 60 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 2 ТБ) |
| Спалах камер | Так, Ні |
| Стабілізація основної камери | Ні |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE), 5G, 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 170 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver)
Немає в наявності
Код товару: 203311
7 166 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/189x390l80mc0/81731647508178.png)
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/152x390l80mc0/39348741207472.png)
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/154x390l80mc0/77907747377207.png)
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/870x194l80mc0/43876835817251.png)
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/152x390l80mc0/32332963880887.png)
![Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311] Смартфон Infinix Hot 60 PRO X6885 8/256GB Titanium Silver (X6885 8/256 Silver) [203311]](/content/images/16/187x390l80mc0/20721836863664.png)