|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Технологія дисплея | IPS |
| Щільність пікселів, ppi | 261 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultimate |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 + 1.8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічне ядро | Mali-G52 MC2 |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5160.00 |
| Автофокус камер | Так, Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Датчики | Наближення, Компас, Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення |
| Додатково | Режим зйомки: AI CAM; Відео; Фото; Портрет; Краса; сповільнена зйомка, подвійне відео; знімок з додатковою реальністю |
| Роздільна здатність камер | 8 Мп |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152), 30fps |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Порти підключення | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Розмір | 166.01 х 76.61 х 7.7 |
| Серія | Infinix Hot 60i |
| Система навігації | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 1 ТБ) |
| Спалах камер | Так |
| Стабілізація основної камери | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 188 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue)
Немає в наявності
Код товару: 202875
4 299 грн
4 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/186x390l80mc0/30079776785816.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/150x390l80mc0/56824084279143.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/153x390l80mc0/26804728911824.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/870x196l80mc0/24906555772775.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/153x390l80mc0/22727185589668.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 4/128GB Shadow Blue (X6728 4/128 Blue) [202875]](/content/images/19/189x390l80mc0/15971524803257.png)