|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Технологія дисплея | IPS |
| Щільність пікселів, ppi | 261 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultimate |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 + 1.8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічне ядро | Mali-G52 MC2 |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5160.00 |
| Автофокус камер | Так, Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення, Компас |
| Додатково | Режим зйомки: AI CAM; Відео; Фото; Портрет; Краса; сповільнена зйомка, подвійне відео; знімок з додатковою реальністю |
| Роздільна здатність камер | 8 Мп |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152), 30fps |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Порти підключення | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Розмір | 166.01 х 76.61 х 7.7 |
| Серія | Infinix Hot 60i |
| Система навігації | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 1 ТБ) |
| Спалах камер | Так |
| Стабілізація основної камери | Ні |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 188 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black)
Немає в наявності
Код товару: 202380
5 440 грн
6 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/188x390l80mc0/47378007463342.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/152x390l80mc0/77905539605275.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/154x390l80mc0/38990528799214.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/870x191l80mc0/86824832748894.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/193x390l80mc0/12308270485481.png)
![Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380] Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB Sleek Black (X6728 8/256 Black) [202380]](/content/images/4/153x390l80mc0/76757467583000.png)