|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2436 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.3x74.4x7.55 мм |
| Серія | Infinix Note 50 Pro |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 199 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black)
Немає в наявності
Код товару: 600292
10 519 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Металева рамка Міцна металева рамка ArmorAlloy поєднує в собі переваги дамаської сталі та аерокосмічного алюмінію, що формує естетичний дизайн смартфона NOTE 50, у якому все продумано до дрібниць. Процесор Helio G100 Ultimate Неперевершена продуктивність, знижене енергоспоживання та плавний досвід. Плавність без меж Відчуйте візуальну насолоду: 144-Гц AMOLED-екран зі сліпучою яскравістю, живою палітрою та глибиною контрасту. Новий фірмовий контролер Infinix Cheetah X2 Твердотільна батарея з 90% компонентів нового типу працює довше, заряджається швидше і не боїться випробувань кліматом. Обирайте енергію, яка не підведе навіть через 6 років.
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/35117902530623.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/17312962922259.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/32101775356893.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/37089867145094.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/44639206062923.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/82778840208807.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/60096877828894.jpg)
![Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292] Смартфон Infinix (Note 50 X6858 8/256GB Shadow Black) [600292]](/content/images/32/390x390l80mc0/42534663659613.jpg)