|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 15 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.62x77.01x8.25 мм |
| Серія | Infinix Smart 10 |
| Система навігації | GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold)
Немає в наявності
Код товару: 613369
4 619 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
До 8 ГБ розширеної оперативної пам’яті + 128 ГБ сховища Більше простору для збереження всього важливого та швидкодії у улюблених додатках. Завдяки розширеній оперативній пам’яті смартфон легко справляється з багатозадачністю та іграми без підвисань. Плавний екран 120 Гц | 700 нит, добре видно на сонці Оцініть дуже плавну прокрутку та яскраве зображення навіть під прямим сонячним промінням. Ідеально для відео, ігор та читання в будь-якому місці та у будь-який час. Подвійні динаміки з 300% надзвучністю Насолоджуйтесь гучним та чистим звуком із потужними стереодинаміками. Ідеально для музики, фільмів та дзвінків – ніщо не залишиться непочутим. Стійкість до пилу та води: IP64 Не бійся несподіваних бризок чи пилу – смартфон має сертифікацію IP64, що гарантує додаткову надійність у повсякденному використанні. Потужний процесор T7250 | Плавність протягом 48 місяців за TUV Сучасний процесор забезпечує швидку роботу системи, а сертифікація TUV підтверджує плавність використання протягом декількох років. Мережа 4.5G | Безкоштовні дзвінки UltraLink через Bluetooth Будь завжди на зв’язку зі швидкою мобільною мережею та насолоджуйся зручними дзвінками без SIM-карток завдяки функції UltraLink через Bluetooth.
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/40444705539398.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/25566025394403.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/79822499241194.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/92981902865109.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/390x390l80mc0/98525912933277.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/81349789818599.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369] Смартфон Infinix (Smart 10 X6725 4/128GB Twilight Gold) [613369]](/content/images/47/395x390l80mc0/76819887484194.jpg)