|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Технологія дисплея | IPS |
| Щільність пікселів, ppi | 263 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 + 1.6 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графічне ядро | Mali-G57 MP1 |
| NFC | Ні |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Автофокус камер | Так, Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення, Компас |
| Додатково | Режим зйомки: AI CAM; Відео; Фото; Портрет; Краса; сповільнена зйомка, подвійне відео; знімок з додатковою реальністю |
| Роздільна здатність камер | 8 Мп |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152), 30fps |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Порти підключення | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Розмір | 165.62 x 77.01 x 8.25 |
| Серія | Infinix Smart 10 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 2 ТБ) |
| Спалах камер | Так |
| Стабілізація основної камери | Ні |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 187 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue)
Немає в наявності
Код товару: 203310
3 245 грн
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/191x390l80mc0/13586775813535.png)
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/150x390l80mc0/64484835700372.png)
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/185x390l80mc0/40072458131062.png)
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/151x390l80mc0/87495633653118.png)
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/152x390l80mc0/17242738839351.png)
![Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310] Смартфон Infinix Smart 10 X6725 4/64GB Iris Blue (X6725 4/64 Blue) [203310]](/content/images/27/152x390l80mc0/75743015515980.png)