|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп+AI Сam |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.6х75.6х8.5 мм |
| Серія | Infinix Smart 8 |
| Система навігації | GPS, A-GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Білий |
| Вага | 184 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White)
Немає в наявності
Код товару: 600088
2 969 грн
2 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Magic Ring Новий дизайн повідомлень, надає преміальності смартфону та новий досвід використання. 90 Hz Punch-hole дисплей На яскравому 6,6” IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD + 90 Hz зображення виглядає яскраво та реалістично. До 8 ГБ + 128 ГБ За допомогою АІ технології MemFusion споживач може додати обсяг оперативної пам'яті запозичивши від основного накопичувача. 13 Mп Dual AI Камера та круговий спалах. Висока ємність акумулятора 5000 мАг Infinix SMART 8 з акумулятором 5000 мАг, що працює на нашій ексклюзивній системі автоматичного керування живленням, що забезпечує більшу витривалість. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 200% покращення звуку з DTS Незалежно від того, музика або відео, коли вам потрібна висока гучність, ми забезпечуємо захоплюючий звук з максимальною гучністю до 200%. Бокове розблокування по відбитку пальця Швидке та зручне розблокування.
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/390x390l80mc0/83437321839982.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/181x390l80mc0/55958868093770.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/390x390l80mc0/17617453420847.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/390x390l80mc0/71227074521330.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/187x390l80mc0/56978775570964.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/148x390l80mc0/30915308913935.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/150x390l80mc0/19247510586659.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/319x390l80mc0/31497750161183.jpg)
![Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088] Смартфон Infinix Smart 8 X6525 2/64GB Dual Sim Galaxy White (Smart 8 X6525 2/64GB Galaxy White) [600088]](/content/images/4/332x390l80mc0/69726561328547.jpg)