|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.7х77.1х8.35 мм |
| Серія | Infinix Smart 9 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Зелений |
| Вага | 188 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green)
Немає в наявності
Код товару: 604461
3 946 грн
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Infinix Smart 9 – це бюджетний смартфон, який ідеально підходить для користувачів, які шукають недорогий, але функціональний девайс. Він оснащений яскравим 6.7-дюймовим IPS дисплеєм з HD+ роздільною здатністю, забезпечуючи чітке зображення для повсякденних завдань та перегляду мультимедіа. За продуктивність відповідає процесор MediaTek Helio G81, що дозволяє запускати базові програми та ігри без значних затримок. Смартфон обладнаний основною подвійною камерою на 13 МП забезпечуючи якісні знімки при хорошому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП оснащена функцією AI покращення для селфі. Однією з ключових особливостей є батарея ємністю 5000 мА*год, яка забезпечує тривалий час роботи без необхідності частого заряджання, що робить його відмінним супутником для активних користувачів. Infinix Smart 9 також підтримує функцію розблокування по обличчю, що збільшує зручність та безпеку використання. На смартфоні встановлено операційну систему Android 14 Go, яка оптимізована для плавної роботи навіть на пристроях з обмеженими ресурсами.
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/390x390l80mc0/85909437183943.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/183x390l80mc0/71347057977115.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/183x390l80mc0/36288431495257.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/145x390l80mc0/45169156633886.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/145x390l80mc0/15975375385338.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/144x390l80mc0/93316670440068.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/144x390l80mc0/58385066374611.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/870x183l80mc0/25574031894636.jpg)
![Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461] Смартфон Infinix (Smart 9 X6532 4/128GB Mint Green) [604461]](/content/images/32/870x174l80mc0/30839294968411.jpg)