|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1220x2712 |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50MP+50MP+10MP |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Основна камера | 50+50+10 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.2 |
| Роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| Ємність аккумулятора | 5200.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага батареї | 80.00 |
| Вага без упаковки | 0.18 |
| Вага в упаковці | 0.40 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Потужність зарядки | 68 Вт |
| Підключення телефону | Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161x73x7.9 мм |
| Серія | Motorola Moto Edge 60 |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 179 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Потужність зарядки, Вт | 68.00 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto Edge 60 12/256GB Gibraltar Sea (PB7H0031RS)
Немає в наявності
Код товару: 613398
13 264 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Усе, що тобі потрібно для професійних знімків Закарбовуй кожну мить у приголомшливих деталях завдяки 50-мегапіксельній основній камері з технологією Ultra Pixel, оснащеній датчиком Sony LYTIA 700C із системою OIS, а також трьом додатковим камерам для максимальної гнучкості. Відтворюй справжні кольори світу Сертифікація PANTONE Validated гарантує, що камера відтворюватиме реалістичні відтінки, а Pantone SkinTone Validated забезпечує правильне й точне відображення будь-яких відтінків шкіри. Смартфон motorola edge 60 не тільки має витончений дизайн, а й відповідає військовим стандартам міцності й оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує вдвічі кращу стійкість до падінь і подряпин. Модель витримує екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м3, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP694. Неповторна чіткість і яскравість Переглядай улюблений вміст на 6,67-дюймовому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p), що забезпечує відтворення чіткішого й деталізованішого зображення й приголомшливих кольорів. Завдяки технології HDR10+ яскравість зображення збільшено у 2,8 раза – до 4500 ніт.