|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.36" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1200x2670 |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7400 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.6 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+13+10 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Bluetooth | Так |
| FM-радіо | Ні |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Вага без упаковки | 0.17 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Потужність зарядки | 68 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 154.11x71.24x8.09 мм |
| Серія | Motorola Moto Edge 60 Neo |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 174.5 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto Edge 60 Neo 12/256GB Grisaille Grey (PBA80009RS)
Немає в наявності
Код товару: 616226
14 457 грн
15 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Гарантована міцність Смартфон Motorola Edge 60 Neo відповідає військовим стандартам. Він витримує температуру до -20°C взимку, до 60°C влітку, падіння з висоти до 1,2 метра, вологість 95% і перебування на великій висоті. Всі ці якості доповнює його елегантний та витончений вигляд. Готовий до непередбачуваних викликів Завдяки класам захисту IP68 та IP69 смартфон Motorola Edge 60 Neo має захист від пилу, піску та високого тиску води та витримує занурення на глибину до 1,2 м до 30 хвилин, що гарантує впевненість практично в будь-яких умовах. Міцне скло Скло Corning Gorilla Glass 7i забезпечує вдвічі найкращий захист від падінь та подряпин, завдяки чому дисплей готовий до використання за будь-яких обставин. Чітка видимість навіть на сонці 6,36-дюймовий дисплей адаптується до ваших умов – від яскравого сонячного світла до слабкого освітлення. Максимальна яскравість в 3000 ніт і роздільна здатність Super HD забезпечують чіткість, яскравість та реалістичність зображення. Кінематографічні кольори Насолоджуйтесь глибшими відтінками чорного кольору, безмежною контрастністю та більше мільярдом відтінків на яскравому pOLED-дисплеї HDR10+. 100% колірне охоплення DCI-P3 забезпечує неймовірну точність кольорів будь-якого зображення. Плавність та органічність Надзвичайно висока частота оновлення 120 Гц дозволяє приємне користування, ігри без зависань та багатозадачність. Технологія LTPO регулює швидкість відображення для економії рівня заряду акумулятора із збереженням плавності роботи. Сила, яка керує всім Процесор MediaTek Dimensity 7400 дозволяє використовувати програми, редагувати фото чи грати в ігри в дорозі. До 12 ГБ оперативної пам’яті та функція збільшення RAM забезпечують плавну та швидку роботу без виснаження акумулятора. Зарядка за кілька хвилин Від трансляцій до безперервного спілкування в чатах працюйте протягом 44 годин завдяки акумулятору ємністю 5200 мАг, а потім миттєво заряджайте смартфон за допомогою зарядного пристрою TurboPower потужністю 68 Вт, що забезпечує заряд на цілий день всього за 7 хвилин.