|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.88" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1640 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.1 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5200.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага батареї | 10.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.33 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Дактилоскопічний (бічний), акселерометр, наближення |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комплектний блок живлення | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, екошкіра |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Підключення телефону | Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 171.35x77.5x8.31 мм |
| Серія | Motorola Moto G06 |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 194 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G06 4/256GB Tendril (PBA20001UA)
Немає в наявності
Код товару: 613645
5 499 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон нового рівня Насолоджуйтесь найбільшим дисплеєм Moto G з діагоналлю 6,88 дюйми з покращеними параметрами яскравості для використання при будь-якому освітленні. Також модель оснащена стереодинаміками з удвічі потужнішими басами та технологією Dolby Atmos. Оперативна пам'ять об'ємом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на базі ШІ та інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning Gorilla Glass 3 та преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція "Обвести і знайти" від Google та заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості. Найпотужніший розважальний центр Насолоджуйтесь улюбленим контентом на дуже великому яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дозволяє користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій оснащений технологією Dolby Atmos та стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує вдвічі потужніше звучання. Інтелектуальні інструменти = виразні фото Зробіть більш чіткі та виразні знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп із технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів та фотографій, зроблених за слабкого освітлення. Вбудовані інструменти редагування Google Photos дозволяють покращити та персоналізувати знімки. Надзвичайно ефективна багатозадачність Насолоджуйтесь ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам'яті об'ємом до 12 ГБ, що доповнено функцією збільшення RAM, що дозволяє швидко перемикатися між програмами. Вбудована функція NFC дозволяє ділитися контентом або швидко та безпечно робити платежі в дорозі. 2 дні роботи від акумулятора Автономність роботи від однієї зарядки акумулятора становить 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження більше 80% ємності навіть після багатьох років використання. ШІ, що тримає темп Миттєво знайдіть те, що потрібно, за допомогою функції "Обвести і знайти" в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini – вашому особистому помічнику на базі ШІ, який вже попередньо встановлений та готовий до використання. Посилений захист Насолоджуйтесь довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 та склом Corning Gorilla Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри та вишуканими кольорами PANTONE.