|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Bluetooth | Так |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.20 |
| Вага в упаковці | 0.32 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.67x75.98x8.8 мм |
| Серія | Motorola Moto G17 Power |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 198 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS)
Немає в наявності
Код товару: 618291
7 751 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Велика потужність для великих ідей Зустрічайте свого нового супутника на цілий день для зйомки, редагування та трансляції. Знімайте вражаючий контент за допомогою сенсора LYTIA із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об’єктива із роздільною здатністю 5 Мп і високоякісної селфі-камери із роздільною здатністю 32 Мп, а потім одразу приступайте до редагування завдяки плавному та потужному багатозадачному режиму. Moto g17 power оснащений батареєю, яка витримує цілий день роботи до 64.3 годин, швидкою зарядкою TurboPower 30 Вт та чудовою якістю зображення Full HD+. Якість зображення камери нового рівня Знімайте надзвичайно чіткі деталі вдень і вночі за допомогою сенсора Sony LYTIA 600 із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об’єктива із роздільною здатністю 5 Мп і селфі-камери із високою роздільною здатністю 32 Мп. Ваш контент буде виглядати неймовірно незалежно від того, куди ви направите об’єктив. Надлегка потужність для будь-яких завдань Потужна багатозадачність завдяки оперативній пам’яті до 24 ГБ із функцією RAM Boost3 і місткому накопичувачу до 256 ГБ. У поєднанні з восьмиядерним процесором і Google Gemini ви зможете працювати швидко, плавно та творчо. Батарея, яка працює безперервно Потужна батарея ємністю 6000 мА·год і технологія швидкої зарядки TurboPower на 30 Вт забезпечать безперебійну роботу під час зйомок, редагування та довгих днів у дорозі. Крім того, інтелектуальна система управління батареєю допомагає забезпечити продуктивність протягом багатьох років. Додайте блиску своєму контенту Насолоджуйтесь творчістю, роликами та фільмами на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ із насиченим стереозвуком і технологією Dolby Atmos. Елегантний дизайн, що витримує випробування часом Стильне оздоблення із веганської шкіри поєднується із захисним склом Corning Gorilla Glass 3 і класом захисту IP64, що забезпечує водо- та пилонепроникність. Інтелектуальні функції, що відповідають вашому способу життя Ексклюзивні можливості Moto та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення роблять щоденні дії більш плавними та персоналізованими.
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/65410771337879.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/37217501980331.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/25330293115446.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/20157620808193.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/78454288212604.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/82519992446583.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291] Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) [618291]](/content/images/23/390x390l80mc0/30505265311258.jpg)