|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 4 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.4 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Bluetooth | Так |
| FM-радіо | Так |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.21 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, екошкіра |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 166.2x76.5x8.6 мм |
| Серія | Motorola Moto G57 Power |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 210.6 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 7000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G57 Power 8/256GB luidity Cyan (PBAH0007RS)
Немає в наявності
Код товару: 616229
9 314 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надзвичайно чіткі знімки за будь-якого освітлення Робіть чудові фотографії за будь-якого освітлення за допомогою камери Sony LYTIA 600 на 50 Мп і функції Moto AI. Щоб ви не знімали – пейзажі на ширококутний об'єктив або селфі на передню камеру – кожен знімок миттєво оптимізується, і його легко відредагувати за допомогою Google Фото. Виділяйтесь. Зберігайте витонченість Насолоджуйтесь м'якою, теплою текстурою, яка на дотик так само приємна, як і на вигляд. Відчуйте переваги високоякісного покриття, що забезпечує комфорт, стильний вигляд та довговічність при повсякденному використанні. Відповідність вимогам військових стандартів щодо міцності Смартфон Moto G57 Power пройшов суворі випробування з військових стандартів. Він витримує падіння з висоти до 1,2 метра та надійно працює за будь-яких умов. Він створений для пригод і здатний витримувати від -20 до +60°C та висоту до 4500 метрів. Скло Corning Gorilla Glass 7i Захистіть свій дисплей завдяки втричі покращеному захисту від падінь, що забезпечує скло Corning Gorilla Glass 7i. Захист від води – гарантія вашого спокою Забудьте про хвилювання завдяки класу захисту IP64, що захищає телефон від крапель, бризок та пилу. Це дозволяє продовжувати роботу без перешкод. Перший у світі смартфон із процесором Snapdragon 6s Gen 4 Завдяки 35% вищій швидкості роботи ЦП, блискавичній мережі 5G та надзвичайно ефективній роботі Snapdragon 6s Gen 4 допомагає виконувати всі завдання без перешкод. Мережа 5G в одному ритмі з вами Завдяки надшвидкій мережі 5G можна завантажувати фільми за лічені секунди, без перешкод переглядати потокові відео та спілкуватися у відеочаті без затримок. Усі ваші дії відбуваються у режимі реального часу. Легке виконання кількох завдань одночасно Безперебійна робота кожної програми завдяки функції збільшення RAM 4.0 на основі ШІ, яка адаптується в режимі реального часу і забезпечує до 24 ГБ віртуальної пам'яті, коли це більше потрібно. Плавне відтворення зображень незалежно від місця розташування Насолоджуйтесь кожним кадром на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ з частотою оновлення 120 Гц навіть під прямим сонячним світлом за допомогою високої яскравості до 1050 нит. Чіткий звук з усіх боків Слухайте музику в тому звучанні, в якому вона була створена завдяки потужному стереозвуку, глибині Dolby Atmos та сертифікованій чіткості Hi-Res, що забезпечує яскраве відтворення кожної ноти.