|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.3 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.91x73.06x7.59 мм |
| Серія | Motorola Moto G85 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IPX4 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 173 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS)
Немає в наявності
Код товару: 60064
10 093 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Доповніть свій стиль Moto G85 Це перший телефон moto g з ефектним дизайном і безмежним екраном. Насолоджуйтеся вигнутим дисплеєм Corning Gorilla Glass, що бездоганно поєднується із задньою панеллю з преміальним оздобленням. Зануртесь в розваги Переглядайте улюблений контент в кінематографічному стандарті на безмежному FHD+ pOLED дисплеї із діагоналлю 6,67 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. Насолоджуйтесь приголомшливо якісним звучанням з Dolby Atmos. Чіткі та яскраві знімки вдень і вночі Отримуйте бездоганні фото навіть за низької освітленості за допомогою вдосконаленої камери 50 МП з потужним сенсором Sony - LYTIA 600 і технологією Quad Pixel. Охоплюйте ширше або роздивляйся ближче Вміщуйте в 4 рази більше простору з ультра-широким об’єктивом або роздивляйтеся найдрібніші деталі з Macro Vision. Селфі з високою роздільною здатністю Знімайте вражаючи селфі на 32-мегапіксельну фронтальну камеру Quad Pixel. Безпека на кінчиках пальців Швидко розблоковуйте телефон за сканером відбитків пальців на дисплеї. Безперервна робота Батарея місткістю 5000 мА·год забезпечує роботу пристрою протягом 34 годин. А зарядний пристрій TurboPower 30 Вт відновить заряд за лічені хвилини. Надзвичайна продуктивність Процесор Snapdragon та оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і 256 ГБ внутрішньої пам’яті задовольнять сучасні потреби в продуктивності. За потреби ви можете скористатися функцією «Збільшення RAM», яка автоматично додає до 24 ГБ оперативної пам’яті.
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/39479643053427.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/49205397569510.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/30425106500222.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/15495577143099.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/71590874331138.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/17097626562773.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/43391665622602.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/95413286536647.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/57598014798877.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/58897321810567.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/74651832104173.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/72535443350523.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064] Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS) [60064]](/content/images/36/390x390l80mc0/42562884075168.jpg)