|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1220x2712 |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп+8 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.9+f/2.2 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.2 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5200.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.30 |
| Вага упаковки | 0.30 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 8.60 |
| Датчики | Акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Підключення телефону | Wi-Fi Direct |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.21x74.74x7.87 мм |
| Серія | Motorola Moto G86 |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 185 г |
| Ширина упаковки | 3.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Потужність зарядки, Вт | 30.00 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS)
Немає в наявності
Код товару: 611554
10 473 грн
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 забезпечує швидкісне 5G-з’єднання – безперервно переглядай трансляції, грай у хмарні ігри й швидко завантажуй файли. Яскравіші кольори Насичені кольори, неймовірна деталізація та бездоганна контрастність на 6.67-дюймовому дисплеї AMOLED, який став у 2.8 раза яскравіший завдяки стандарту HDR10+ (до 4500 ніт) – користуйся телефоном на вулиці без обмежень. Максимальна плавність Перегляд без ривків, оптимізовані ігри та плавне перемикання між додатками із частотою оновлення екрана 120 Гц забезпечує максимально комфортний досвід користування. Відчувай звук сповна Насолоджуйся глибшим, багатовимірним звучанням із технологією Dolby Atmos. Об’ємніше й чіткіше звучання під час перегляду трансляцій і фільмів та прослуховування музики – більше деталей, більше емоцій. Заряджайся швидше Батарея із ємністю 5200 мА/год забезпечує до 41 години використання – ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг. Заряджайся зі швидкістю світла. Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки заряджанню TurboPower 30.
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/15592898575506.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/65975771754598.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/55020566148377.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/62840324026944.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/25678688792240.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/94721342631878.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/70387883541931.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/11948382942358.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/75040633335492.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/18760645600282.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/54996127526248.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554] Смартфон Motorola Moto G86 8/256GB Cosmic Sky (PB7L0090RS) [611554]](/content/images/26/390x390l80mc0/70317451077182.jpg)