|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.77x76.08x7.68 мм |
| Серія | Oppo A3 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 186 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (A3 4G 6/128GB Sparkle Black)
Немає в наявності
Код товару: 600050
5 504 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ударостійкість військового стандарту Зустрічайте всі виклики повсякденного життя без турбот. Пристрій пройшов випробування на міцність за військовими стандартами, включаючи стійкість до ударів і падінь. Вологість? Ніяких проблем. Застала несподівана злива, пролили суп або розлили каву? Не переймайтесь. Цей телефон не отримає жодних функціональних пошкоджень, навіть якщо контактує з різними видами рідини. Яскравіший за сонячне світло Чи читаєте ви, знімаєте відео чи пролистуєте контент, ультраяскравий дисплей на 1000 ніт залишається чітко видимим навіть під яскравим сонячним світлом. Захист від води та чутливість Якщо у вас мокрі руки після миття або на екрані є краплі води, функція Splash Touch забезпечує високу чутливість і швидку реакцію телефону на ваші дотики. Заряджайте за кілька хвилин, а не за кілька годин Заряджайте від нуля до 50% всього за 30 хвилин, з повною безпекою. Зарядка 45Вт SUPERVOOCTM швидша за швидкість, миттєва і надзвичайно безпечна. Наша унікальна технологія SUPERVOOCTM автоматично визначає сумісність кабелів і адаптерів, щоб ви могли заряджати без турбот. Щасливого 4-го дня народження, батареє! Ця батарея ємністю 5100 мАг не лише велика, але й довговічна: вона зберігає не менше 80% своєї початкової ємності навіть після більше ніж чотирьох років використання.10 Ось це дійсно привід для святкування! Наступне покоління чипсета? Чудово. Коли вам потрібна надійна продуктивність, вам потрібна мобільна платформа, яка відповідає цим вимогам. Новий чипсет Snapdragon 6s 4G Gen1 підвищує ваш досвід на кожному етапі використання цього телефону. 36 місяців плавності Великий і суворий тест на плавність протягом 36 місяців у лабораторіях OPPO показав, що цей телефон забезпечує плавний і стабільний досвід, як новий, навіть після 3 років щоденного використання. Суперзаряджайте свої знімки Камера з роздільною здатністю 50 МП має режим за замовчуванням на 12.5 МП для ультра-чітких знімків з відмінною фоточутливістю і оптимального використання вашого сховища. Потрібні зображення з вищою роздільною здатністю? Просто переключіться на 50 МП. Відрізняйтесь природною красою Розумний ШІ Ретушування портретів цього телефону покращує портрети з 5 МП фронтальної камери, використовуючи регульовану шкалу, щоб ви могли контролювати рівень змін і коригувати свій природний вигляд так, як вам подобається.