|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.82x75.53x7.76 мм |
| Серія | Oppo A5 Pro 4G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 194 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green)
Немає в наявності
Код товару: 604462
7 776 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ваш водостійкий помічник Повністю водонепроникний корпус цього телефону пройшов суворі випробування на IP69, витримуючи занурення, струмені води, гарячу воду до 80 °C тощо. Міцність та захист від падінь Пройшовши 14 військових випробувань, цей смартфон оснащений біонічною амортизацією, що працює як повітряна подушка для захисту критично важливих компонентів, міцною алюмінієвою пластиною для материнської плати та склом, стійкість якого до ударів підвищена на 160%. Це надійність, на яку ви можете покластися. Яскравіший, чіткіший, кращий 6,67-дюймовий над’яскравий екран залишається добре видимим навіть під прямими сонячними променями. Завжди чутливий екран, навіть в рукавичках Ми всі користуємося рукавичками — для тепла, безпеки чи прибирання. Цей чутливий екран використовує ексклюзивний алгоритм OPPO для мультидотику, щоб забезпечити безперебійну роботу навіть у рукавичках. Неперевершений звук Пориньте в чудовий стереозвук із можливістю збільшення гучності до 300% в шумних місцях — ідеально для фільмів, музики або ігор. Сильний сигнал, куди б ви не пішли Ексклюзивний алгоритм OPPO підсилює сигнал у людних місцях, таких як вокзали, стадіони або торгові центри, а також у зонах зі слабким покриттям, наприклад, у сільській місцевості чи пустелі. Стабільний сигнал під будь-яким кутом Симетричне розташування антен оптимізує надійність з’єднання, забезпечуючи потужний сигнал під час потокового перегляду або ігор. Завжди на зв’язку Цей режим забезпечує безперебійну роботу ключових додатків, підвищує гучність звуку, активує автоматичний гучномовець під час дзвінків та Always-On Display Акумулятор, що витримує довгі години роботи Потужна батарея забезпечує автономність протягом дня та зберігає понад 80% початкової ємності навіть через 4 роки.
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/57541179384039.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/49442221623598.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/95391631476993.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/22472023790642.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/41792571806926.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/72572833860702.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/63317459126747.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/56119188432841.jpg)
![Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462] Смартфон Oppo (A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green) [604462]](/content/images/36/390x390l80mc0/43254996183737.jpg)