|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.71х76.24х7.99 мм |
| Серія | Oppo A5x |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP65 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 193 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue)
Немає в наявності
Код товару: 610680
5 267 грн
5 555 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oppo A5x це смартфон, у якому збалансовані стиль та функціональність, продуктивність і витривалість. Він створений для тих, хто хоче залишатися на зв’язку, підтримувати високий темп і бути впевненим у пристрої щодня. Всередині цього пристрою знаходяться потужна платформа Snapdragon і великий акумулятор на 6000 мАг зі швидкою зарядкою 45 Вт для тривалої і плавної продуктивності. Суперяскравий дисплей до 1000 ніт з частотою до 90 Гц забезпечить комфортний перегляд у будь-яких умовах. А завдяки захисту від води та пилу IP65 і міцності військового класу ви будете готові до будь-яких пригод. Вишенька на торті — чарівний дизайн, натхненний стихіями природи. Oppo A5x це не просто телефон, це аксесуар, який хочеться тримати в руках і показувати іншим. Обирайте забарвлення Midnight Blue - глибоке і спокійне, ніби місячне світло на тихому озері. Цей телефон стане для вас вірним компаньйоном у дорозі, на відпочинку чи в інтенсивному ритмі міста. Завдяки військовій сертифікації міцності та захисту рівня IP65 смартфон спокійно переносить бризки, пил, тряску та навіть легкі падіння. При цьому, посилені матеріали та точна збірка гарантують упевненість при будь-якому використанні. В основі А5х лежить процесор Snapdragon 6s 4G Gen1, що забезпечує стабільну роботу, швидке завантаження застосунків і плавну анімацію інтерфейсу. Він легко справляється з мультимедійними завданнями, месенджерами, фото і відео — навіть якщо все це запущено одночасно. А завдяки технології розширення оперативної пам’яті смартфон перетворює вільне сховище на додаткову віртуальну пам’ять, даючи вам змогу перемикатися між завданнями без підвисань і затримок.
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/76165872151489.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/75862273479866.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/98694266200037.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/48656166434950.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/30462586728044.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/96929586066590.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/92830223724033.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/20388091222992.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/18592017268721.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/39630192918124.jpg)
![Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680] Смартфон Oppo A5x 4/128GB (CPH2725) Midnight Blue (CPH2725 4/128GB Midnight Blue) [610680]](/content/images/7/390x390l80mc0/73916832430614.jpg)