|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.1x75.8x7.76 мм |
| Серія | Oppo Reno12 F |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange)
Немає в наявності
Код товару: 611525
10 177 грн
11 111 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Виберіть флагманський рівень моди Класична краса та стримана, інклюзивна елегантність — це головне у цьому стильному флагманському дизайні Cosmos Ring. Привіт, Halo! Стильне освітлення стало ще краще. Зачаровуюче Halo Light у вашому модулі камери може бути одно- або багатокольоровим, а світлові ефекти у ньому різноманітні та підходять до вашої музики, дзвінків, зарядки, сповіщень та іншого. Тонкий, легкий і невагомий Ретельно створений, щоб його було зручно тримати в руках, цей телефон також тонкий і легкий. Висока якість, неймовірна чіткість Робіть чіткі та природні зображення з усіх чотирьох камер, кожна з яких насичена неймовірними кольорами та деталями. Незалежно від того, чи використовуєте ви макрозйомку, ширококутну зйомку, портрет або селфі, усі вони виглядають чудово. Потужний вбудований захист Міцний ззовні, м’який зсередини, цей телефон був розроблений із захистом All-Round Armor, щоб бути справді міцним. Від надзвичайно міцного корпусу з високоміцного матеріалу до загартованого скла – це справжня надійність. Супер екран і догляд за зором Завдяки захоплюючому і плавному дисплею ви отримуєте розваги найвищої якості у своїх долонях. А завдяки комплексній технології захисту очей гарантовано догляд за зором за будь-яких умов. Довговічний, покращує враження Насолоджуйтеся високою продуктивністю, зниженим енергоспоживанням і збільшеним часом автономної роботи, оскільки мобільна платформа SnapdragonTM 685 4G забезпечує кращий універсальний досвід. Чудова стабільність сигналу Будьте на крок попереду, оскільки з’єднання підтримується в місцях із недостатнім сигналом, таких як підземні автостоянки та багатолюдні заходи. Крім того, уникайте збоїв сигналу під час перемикання між завданнями та місцями. Заряджайся та вирушай Отримайте впевненість у справжньому заряді батареї завдяки вбивчому поєднанню великої батареї та швидкої зарядки 45 Вт, щоб не відставати від повсякденного життя. Супер гучне стерео Пориньте в кінематографічний звук, отримуючи кращий ігровий досвід і більше від музики. Стереодинаміки поєднуються з опцією збільшення гучності втричі, тож вас оточує високоякісний звук.
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/67597918108189.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/21270228330366.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/26606055357443.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/72215115035129.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/35637498019029.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525] Смартфон Oppo (Reno12 F 4G 8/512GB Amber Orange) [611525]](/content/images/46/390x390l80mc0/74396683495063.jpg)