|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6300 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.1x75.8x7.8 мм |
| Серія | Oppo Reno12 FS |
| Система навігації | GPS, GLONASS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 187 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green)
Немає в наявності
Код товару: 60069
10 432 грн
11 111 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OPPO Reno12 F 5G — стильний смартфон з продуманою начинкою та якісною системою камер, аби ви могли на максимум розкрити свій потенціал. Потужні компоненти вміщено у тонкому та легкому корпусі, тому ґаджет зручно тримати у руці. Особливості: - яскравий Full HD+ дисплей; - розширені можливості завдяки ШІ; - захист від води та пилу IP64; - місткий акумулятор для тривалої роботи. Смартфон оснащений 6,67-дюймовим OLED-екраном з адаптивною частотою оновлення 120 Гц. Він забезпечить хороший рівень яскравості, плавну зміну кадрів навіть у найбільш динамічних іграх, а також чіткі та точні деталі кожної картинки. Це робить його ідеальним для розваг та перегляду різного мультимедійного контенту. Знімайте приголомшливі селфі та пейзажі, робіть захопливі макрозйомки та ідеальні портрети завдяки флагманській комбінації камер 50+8+2 МП. Основний об’єктив Ultra-Clear дозволяє знімати ідеальні деталі з абсолютною чіткістю будь-коли та будь-де. Робіть чудові селфі з опцією ширшого кута, щоб захопити більше фону та ділитися своїми враженнями. Знімайте одночасно з передньої та задньої камер, після чого відео автоматично об’єднуються в один ролик. Отримайте кращу продуктивність і підвищену енергоефективність, що забезпечує більш плавну роботу та серйозну потужність, завдяки 8-ядерному процесору Dimensity 6300. Тривалу автономну роботу гарантуватиме акумулятор на 5 000 Вт, а завдяки швидкій зарядці 45 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета. Вбудовані функції штучного інтелекту оптимізують роботу та покращать досвід використання мобільної техніки. Зокрема AI Eraser 2.0 дає змогу з легкістю видаляти незнайомих людей і непотрібні об’єкти, щоб створювати ідеальні зображення, AI Studio дозволяє створювати багато художніх портретів з однієї фотографії, якими легко ділитися в соціальних мережах тощо.
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/390x390l80mc0/36904550309372.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/183x390l80mc0/97225755112757.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/127x390l80mc0/55066603568573.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/127x390l80mc0/96792387044843.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/182x390l80mc0/93650684058051.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/86x390l80mc0/94645345261939.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069] Смартфон Oppo (Reno12 F 5G 8/256GB Black Green) [60069]](/content/images/40/697x390l80mc0/70509349132899.jpg)