|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.59" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1256x2760 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Частота процесора, ГГц | 1x3.35 ГГц + 3x3.2 ГГц + 4x2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 157.9х74.73х7.29 мм |
| Серія | Oppo Reno13 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 181 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5600 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue)
Немає в наявності
Код товару: 600219
17 386 грн
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OPPO Reno13 5G — стильний смартфон з тонким корпусом та хорошою системою камер, за допомогою якої ви зможете робити неймовірні світлини та відео. Ґаджет має сучасний і стильний дизайн. Його тонкий та легкий корпус, виконаний з алюмінію, забезпечує не лише преміальний вигляд і комфорт, але й високу міцність, гарантуючи надійність і довговічність. Особливості: - великий екран з роздільною здатністю 120 Гц; - потрійна основна камера; - висока автономність роботи; - витончений дизайн, захищений за стандартом IP69. Удоскональте свій досвід завдяки користуванню надяскравим 6,59-дюймовим AMOLED-екраном. Висока роздільна здатність 1256x2760 та частота оновлення 120 Гц дозволять повністю зануритися у зображення. Це робить його ідеальним для ігор та перегляду різного мультимедійного контенту. А скло Gorilla Glass 7i забезпечує високу міцність дисплея, стійкість до подряпин та ударів, зберігаючи при цьому його прозорість і чіткість відтворювання. OPPO Reno13 оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 8350, що забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу навіть у режимі багатозадачності. Смартфон справляється з інтенсивними іграми, гарантуючи швидкий відгук і мінімальні затримки. AI HyperBoost оптимізує продуктивність пристрою. Завдяки AI HyperBoost, ігровий процес стає більш стабільним і плавним, а також знижується нагрівання пристрою під час активного використання. Тривалу автономну роботу забезпечує місткий акумулятор на 5 600 Вт, а завдяки швидкій зарядці 80 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета. Ця модель оснащена потужною системою камер, яка дозволяє знімати професійні фотографії та відео в будь-яких умовах. Основна камера включає кілька об’єктивів, що забезпечують високу роздільну здатність та чудову чіткість зображень навіть за складного освітлення. Камера підтримує режим нічної зйомки, що дозволяє отримувати деталізовані і яскраві фото навіть у темряві. Фронтальна камера смартфона спроєктована для ідеальних селфі. Вона має широкий кут огляду, що дозволяє захопити більше фону та створювати виразні портрети. Камера також підтримує AI Beauty режим для поліпшення якості знімків, додаючи природну м’якість та деталізацію шкіри.
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/22482830802145.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/78097355034064.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/63696269959584.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/51245803714589.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/76227486616081.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/32553429708992.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/36033770452446.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219] Смартфон Oppo (Reno13 12/256GB Luminous Blue) [600219]](/content/images/18/390x390l80mc0/27956691476578.jpg)