|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.2х75.05х7.76 мм |
| Серія | Oppo Reno13 F 4G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 192 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple)
Немає в наявності
Код товару: 600264
13 730 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний футуристичний підхід до дизайну через гру світла та тіні робить смартфон сучасним та інноваційним Велике у малому Максимальні можливості у невагомому корпусі: зручно тримати в руках та насолоджуватися продуктивністю Якість за вищими стандартами Смартфон пройшов випробування на відповідність галузевим стандартам IP69, IP68 та IP66 та забезпечує найвищий ступінь захисту від пилу та вологи, витримуючи вплив води навіть за високої температури та тиску. Безкомпромісний захист Вражаюча стійкість до падінь та пошкоджень завдяки інноваційній біонічній системі поглинання ударів, передовим технологіям у галузі обробки скла та металу, а також амортизації. Розсуваючи кордони Завдяки продуманій конструкції краю екрана практично непомітні, що створює ефект занурення. Плавні форми та візуальна привабливість доповнюють загальну картину. Сигнал на висоті Рівень сигналу залишається високим, стабільним і рівним за будь-яких складних умов, навіть при грі в горизонтальному режимі. Продумане поєднання 360-градусних та спеціальних ігрових антен, а також інтелектуальна технологія вибору мережі забезпечують безперервне з’єднання. Завжди та скрізь на зв’язку Де б ви не були – у походах, на багатолюдних концертах ви завжди будете доступні. Технологія зв’язку між пристроями BeaconLink11 забезпечує контакти в умовах автономної роботи. Залишайтеся на зв’язку завжди та скрізь завдяки технології, сертифікованій TUV Rheinland для роботи у високопродуктивних мережах.
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/390x390l80mc0/94399481745036.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/36410283027058.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/63093179508816.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/55735358960521.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/94103610434696.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/44201404466585.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/65666960553171.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/30596588950150.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264] Смартфон Oppo (Reno13 F 4G 8/512GB Plume Purple) [600264]](/content/images/6/195x390l80mc0/36417672613777.jpg)