|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.2 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.2х75.05х7.82 мм |
| Серія | Oppo Reno13 FS |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 192 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue)
Немає в наявності
Код товару: 600226
15 957 грн
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OPPO Reno13 FS 5G — стильний смартфон з сучасним дизайном і потужними характеристиками, що забезпечує чудову якість фотографій та відео. Компактний і легкий корпус робить його зручним у використанні протягом дня. Особливості: - яскравий Full HD+ дисплей; - розширені можливості завдяки ШІ; - захист від води та пилу IP69; - місткий акумулятор для тривалої роботи. Цей смартфон має 6,67-дюймовий AMOLED-екран з адаптивною частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує яскраве, чітке зображення та плавність руху кадрів навіть у швидких ігрових моментах. Ви побачите кожну деталь з неймовірною точністю. Насолоджуйтесь надзвичайно плавним відображенням екрана навіть із мокрими руками завдяки Splash Touch. Потрійна основна камера на 50+8+2 МП дозволяє знімати надчіткі відео в 4K та створювати приголомшливі фото: від макрозйомок до ідеальних портретів. Основний об’єктив забезпечує неймовірну чіткість зображень. Фронтальна камера на 32 МП гарантує якісні селфі та відеодзвінки. Отримайте кращу продуктивність і підвищену енергоефективність, що забезпечує більш плавну роботу та серйозну потужність, завдяки 8-ядерному процесору Snapdragon 6 Gen 1. Тривалу автономну роботу гарантуватиме акумулятор на 5 800 Вт, а завдяки швидкій зарядці 45 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета. Вбудовані функції штучного інтелекту оптимізують роботу та покращать досвід використання мобільної техніки. Завдяки вдосконаленим алгоритмам штучного інтелекту для стабілізації кадрів і контролю температури AI HyperBoost оптимізує ресурси в різних сценаріях, забезпечуючи плавний ігровий процес, що додатково підтримує сертифікат TUV SUD Lag-Free Mobile Gaming Rating S.
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/390x390l80mc0/89359912051442.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/183x390l80mc0/46947114808283.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/129x390l80mc0/64032613278584.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/130x390l80mc0/75073486410418.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/129x390l80mc0/12615226090609.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/129x390l80mc0/72966659152204.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/184x390l80mc0/15139232973012.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/114x390l80mc0/64891098109858.jpg)
![Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226] Смартфон Oppo (Reno13 FS 12/512GB Luminous Blue) [600226]](/content/images/25/599x390l80mc0/79987233685547.jpg)