|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.5" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Основна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.6x76.85x9.4 мм |
| Серія | Oscal C30 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 193 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5080 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black)
Немає в наявності
Код товару: 614690
3 187 грн
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal C30: простота та міць Смартфон у трьох кольорах Телефон виготовлений у тонкому корпусі (9,4 мм), його вага складає всього 193 г. Дизайн задньої кришки створювався за допомогою лазерного гравіювання, завдяки якому вона отримала унікальний малюнок та комфортну фактуру. Насолоджуйтесь естетичним градієнтом у трьох кольорах: Shadow Black, Streaming Green, Starry Night Blue. HD+ Incell дисплей Смартфон Oscal C30 оснащений великим дисплеєм 6,5 дюйма з роздільною здатністю 720*1600, у нього відмінна передача кольору, а картинка на ньому виглядає напрочуд реалістичною. Це дозволить поринути у сюжет гри, насолодитися переглядом відео. Користуватися соціальними мережами та здійснювати відеодзвінки завдяки великому екрану також зручно. 5080 мАг для тривалої роботи смартфона Потужна батарея на 5080 мАг з інтелектуальним алгоритмом енергоефективності дозволить вам не думати про часту підзарядку гаджета. Телефон підтримує швидку зарядку, після якої його можна використовувати тривалий час: 6,5 годин грати у ігри; 8 годин дивитися відео; 10 годин користуватися Інтернетом; 22 години говорити телефоном; 27 днів залишатись у режимі очікування. Oscal C30 підвищить вашу ефективність. Чотирьохядерний процесор MediaTek Helio A22 У смартфоні встановлений чотириядерний процесор із тактовою частотою до 2 ГГц. Він дозволяє гаджету залишатися продуктивним, навіть коли ви запускаєте на ньому одночасно кілька програм. Ігри стають більш плавними, а взаємодія зі смартфоном – приємніша. Об’єм внутрішнього сховища становить 32 Гб, але можна збільшити з допомогою використання TF-карти до 256 Гб. Розширити можна й ОЗП. Виробник пропонує оперативну пам’ять на 4 Гб за промовчанням, а також технологію її розширення до 7 Гб одним дотиком. Дві камери для відеодзвінків і фото, що запам’ятовуються В Oscal C30 встановлено дві камери. Основна камера Sony IMX363 12 Мп з оновленим алгоритмом ArcSoft робить деталізовані та чіткі знімки. Фронтальна камера на 5 Мп дозволить вам спілкуватися по відеозв’язку з близькими та колегами, проходити навчання чи проводити наради. Декілька режимів для персоналізації налаштувань зйомки Налаштувати камеру смартфона можна на власний розсуд. За допомогою режиму краси ви зможете зробити чудові селфі, на яких буде підкреслено вашу природну привабливість. Режим Боке дозволить сфокусуватися на важливому – людині чи об’єкті, а решта фону буде розмитий унікальним чином. Знімайте як професійний фотограф, увімкнувши режим Pro. У ньому можна налаштувати всі параметри зйомки. Операційна система Doke OS 3.0 Операційна система Doke OS 3.0 з розумними вікнами, що спливають, спрощує навігацію. Натискайте вгору, вниз, ліворуч – кожен жест відкриває доступ до певної функції або екрана. Корисні функції у вашому смартфоні Oscal C30 оснащений трьома слотами для карток, два з них призначені для SIM-карток і один – для TF-картки ємністю до 256 Гб. Розблокувати телефон можна кількома способами, для одного з них навіть не потрібно торкатися гаджета. Для розблокування на обличчі достатньо одного моргання. Смартфон підтримує кілька популярних систем навігації: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo.
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/184x390l80mc0/52729532446217.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/187x390l80mc0/86525682006210.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/141x390l80mc0/53364998603368.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/141x390l80mc0/71796014441044.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/153x390l80mc0/56079616321912.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/147x390l80mc0/54596360789396.jpg)
![Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690] Смартфон Oscal C30 4/32GB Dual Sim Shadow Black (C30 4/32GB Shadow Black) [614690]](/content/images/42/390x390l80mc0/73706601091980.jpg)