|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.5" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G35 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.6x76.85x9.4 мм |
| Серія | Oscal C30 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 194.6 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5080 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue)
Немає в наявності
Код товару: 614696
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сліпучий дизайн, приголомшлива естетика Складний процес лазерного гравіювання створює унікальний малюнок задньої кришки C30 Pro, забезпечуючи зручніший дотик, ніж будь-коли раніше. Натхненний простою естетикою світла, C30 Pro миттєво впізнаємо завдяки чарівному дизайну кольорового градієнта. 6,5-дюймовий HD+ дисплей Incell Великий екран, радуй своє життя Завдяки чудовому гладкому дисплею C30 Pro пробуджує інтерес до надихаючого перегляду, який може стерти вашу нудьгу в будь-який час і в будь-якому місці. З роздільною здатністю 720х1600 все, що пропонує C30 Pro, від серфінгу в Facebook до відео TikTok, відразу ж оживає завдяки дисплею HD+ та реалістичним кольорам. Акумулятор 5080 мАг Нескінченні веселощі на весь день і всю ніч Oscal C30 Pro має всередині акумулятор ємністю 5080 мАг з високоінтелектуальним алгоритмом енергозбереження, який значно скорочує час, що витрачається на підзарядку. Від онлайн-нарад, тривалих дзвінків з клієнтами до нескінченної потокової передачі відео - C30 Pro підвищує вашу ефективність при виконанні будь-яких повсякденних завдань.
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/48621203999051.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/13679853814192.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/40010482764233.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/61285077263778.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/48554701430130.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/87874890804657.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/12830578508303.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/71297597737066.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/15935000998967.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/23884844327726.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/67932281605435.jpg)
![Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696] Смартфон Oscal C30 Pro 4/64GB Dual Sim Blue (C30 Pro 4/64GB Blue) [614696]](/content/images/48/390x390l80mc0/58452480168131.jpg)