|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.2х75.2х8.75 мм |
| Серія | Oscal Flat 2 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 194 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black)
Немає в наявності
Код товару: 616170
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal Flat 2 — це бюджетний смартфон з сучасним дизайном та низкою корисних функцій, який підходить для повсякденного використання. Flat 2 — це доступний смартфон для користувачів, які шукають просте та дешеве, але функціональне і сучасне рішення для щоденних потреб, таких як серфінг в Інтернеті, соціальні мережі та базова фотографія. Окрім того, він дозволить вам грати в будь які прості ігри не вибагливі до графічного навантаження.
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/52599998262739.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/32498630233126.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/52308080237613.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/58710230256027.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/86515961718027.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/73358244255256.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/39043684977776.jpg)
![Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170] Смартфон Oscal (Flat 2 4/128GB Phantom Black) [616170]](/content/images/45/390x390l80mc0/43008808830909.jpg)