|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 174.7х81.5х13.5 мм |
| Серія | Oscal Marine 1 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 304 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 610937
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal Marine 1 - це ідеальне поєднання надійності, продуктивності та функціональності. Цей ударостійкий і вологозахищений телефон створений для користувачів, яким важлива не лише потужність, але й довговічність пристрою. Завдяки сертифікаціям IP68/IP69K та MIL-STD-810, смартфон стійкий до води, пилу та ударів, що робить його надійним супутником у будь-яких умовах. Дисплей з високою частотою оновлення та захисним склом Oscal Marine 1 оснащений 6,56-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1612x720 пікселів та співвідношенням сторін 20:9. Частота оновлення 90 Гц забезпечує плавну картинку, що особливо помітно при прокручуванні сторінок та в динамічних іграх. Яскравість 450 нит дозволяє комфортно використовувати гаджет навіть за яскравого сонячного світла. Захист дисплея забезпечує міцне скло Panda Glass, стійке до подряпин та механічних пошкоджень. Потужний процесор та швидка пам’ять За продуктивність телефону відповідає восьмиядерний процесор Unisoc Tiger T615 з тактовою частотою 1,8 ГГц, який працює в парі з графічним прискорювачем ARM Mali-G57 MP1. Таке поєднання дозволяє смартфону справлятися з повсякденними завданнями, забезпечуючи стабільну роботу програм та ігор. Об’єм оперативної пам’яті LPDDR4X складає 4 ГБ, а вбудованої – 128 ГБ. Крім того, телефон підтримує картки microSD до 2 ТБ, що розширює можливості зберігання даних. Камери для фото та відео за будь-яких умов Oscal Marine 1 отримав основну камеру на 16 МП, доповнену допоміжним модулем. Вона дозволяє робити чіткі знімки та записувати відео у форматі Full HD (1080p) із частотою 30 кадрів за секунду. Фронтальна 8-мегапіксельна камера з краплеподібним вирізом забезпечить якісні селфі та відеодзвінки. Сучасні технології зв’язку та навігації Цей захищений телефон підтримує 4G (LTE), а також оснащений модулями Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 та NFC, що робить його зручним для безконтактних платежів. Два слоти nano-SIM дозволяють використовувати гаджет одночасно з двома операторами зв’язку. Вбудовані системи навігації GPS, ГЛОНАСС та Galileo забезпечують точне позиціонування у будь-яких умовах.
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/49307208723430.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/16205187341691.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/33952206381941.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/68522511437245.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/50338640128919.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937] Смартфон Oscal (Marine 1 4/128GB Black) [610937]](/content/images/49/390x390l80mc0/21737400216600.jpg)