|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 179.8х83.1х18.3 мм |
| Серія | Oscal Marine 2 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 395 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 11000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 610936
6 513 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міцна елегантність, незламний дух OSCAL MARINE 2, що має виразні лінії та чітко окреслені краї, бездоганно поєднує матові та глянцеві елементи. Цей дизайн не тільки міцний та надійний, але й може похвалитися високою видимістю, візуальними акцентами та стильним зовнішнім виглядом. Він ідеально поєднує промислову міцність з естетичною привабливістю та практичною функціональністю. Кожен кадр, чиста чіткість Від захопливих пейзажів, відвертих портретів до спонтанних моментів, основна камера 16 МП гарантує, що кожен ваш знімок буде чітким, яскравим та реалістичним. Кожна мить вашого життя має значення та буде чітко зафіксована. Миттєве розблокування Ви можете легко розблокувати OSCAL MARINE 2 одним поглядом, навіть якщо обидві ваші руки зайняті. Довше працює, менше турбот Завдяки режиму енергозбереження зі штучним інтелектом, MARINE 2 може інтелектуально оптимізувати використання батареї без шкоди для продуктивності. Ніколи не розряджайтеся, коли це найбільше потрібно. Розумніше заряджання, довше використання Завдяки інтелектуальному аналізу ваших звичок заряджання ця передова технологія оптимізує швидкість заряджання та запобігає перезарядженню, забезпечуючи справність та найкращу роботу вашого акумулятора. Безмежна потужність Залишайтеся на зв’язку, зарядженими та готовими до всього, куди б вас не завело життя. Після повної зарядки ви можете насолоджуватися 43 годинами безперервних дзвінків. Заряд ніколи не вичерпується, як і ваші пригоди. Більший екран, ширше бачення Завдяки великому HD-екрану діагоналлю 6,56 дюйма, MARINE 2 пропонує вам великий візуальний простір, де деталі вирізняються, а кольори оживають. Фільми чи ігри – повністю пориньте у контент із неперевершеною чіткістю. Міцніший, надійніший, без обмежень Від зовнішнього корпусу до внутрішніх компонентів, від портів до динаміків, від матеріалів до клейкого ущільнення, MARINE 2 розроблений для максимального використання своїх водонепроникних, пилонепроникних та ударостійких характеристик, готовий забезпечити надійність та захист, що набагато перевершує стандартні аналоги. Потужний, надійний, ефективний Завдяки восьмиядерному чіпсету Unisoc T615, MARINE 2 забезпечує плавну та швидку роботу у всіх ваших завданнях. Від онлайн-ігор до ресурсомістких програм, насолоджуйтесь максимальною ефективністю без жодних зусиль. Залишайтеся прохолодними, будьте попереду Завдяки інтегрованій системі охолодження з площею розсіювання тепла 12 072 мм2, MARINE 2 може залишатися прохолодним та підтримувати оптимальну продуктивність навіть протягом тривалого періоду використання. Насолоджуйтесь годинами гри без перерв через перегрів.
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/97256875456959.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/62674929919999.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/86120737902268.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/36800151758347.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/62167357841536.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/38583344845902.jpg)
![Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936] Смартфон Oscal (Marine 2 8/256GB Black) [610936]](/content/images/48/390x390l80mc0/38456508876102.jpg)