|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Серія | Oscal Modern 8 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 214 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (Modern 8 8/256GB Ash Gray)
Немає в наявності
Код товару: 614692
4 721 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон Oscal Modern 8 Blackview відповідає сучасним вимогам до плавної роботи. Він оснащений восьмиядерним процесором Unisoc T616, оперативною пам'яттю до 16 ГБ та новітньою версією операційної системи DokeOS 4.0. Покупці можуть вибрати із двох варіантів внутрішньої пам'яті: 128 ГБ та 256 ГБ. За потреби її можна розширити ще на 1 ТБ за допомогою картки microSD. Для багатозадачності та довгих ігор без перегріву Oscal Modern 8 оснащений удосконаленою системою охолодження Oscal, яка підтримує температуру на рівні 39℃ для завдань, вимогливих до процесора. Смартфон Oscal Modern 8 оснащений 6,75-дюймовим дисплеєм, співвідношення екрану до корпусу якого досягає 89,9%, забезпечуючи вражаюче співвідношення розміру екрану до пристрою. Частота оновлення дисплея становить 90 Гц, що забезпечує плавний та миттєвий відгук при кожному дотику, прокручуванні та перегортанні сторінок веб-сайтів та ігор. Завдяки 16,7 мільйонам кольорів, дисплей виводить красиву та природну картинку з насиченими та точними кольорами. Смартфон Oscal Modern 8 має 50-мегапіксельну матрицю Samsung JN1, що є рідкістю для пристроїв даного сегменту. Завдяки розміру сенсора 1/2,76 дюйма, він має підвищену світлочутливість, що дозволяє отримувати якісні фотографії як днем, так і вночі. Технологія Tetrapixel, що використовується у смартфоні, забезпечує відмінну деталізацію та насиченість кольорів за рахунок 50 мільйонів пікселів розміром 0,64 мкм. Незалежно від умов зйомки – будь то дорога, вулиця чи кафе – фронтальна камера Samsung 4H7 з роздільною здатністю 8 МП передасть природні відтінки шкіри. Крім того, вбудовані режими камери, такі як портретний або нічний. Що стосується відеозапису, смартфон підтримує роздільну здатність 1080р. Смартфон Oscal Modern 8 є першим пристроєм масового сегмента Oscal, обладнаним акумулятором ємністю 6000 мАг. За результатами тестування в лабораторії компанії, пристрій продемонстрував вражаючу автономність: до 744 години в режимі очікування, 8 годин при іграх або 12 годин перегляду веб-сайтів.