|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.5" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+13 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 179.5x82.6x17 мм |
| Серія | Oscal Pilot 2 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Вага | 368 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 8800 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange)
Немає в наявності
Код товару: 600022
11 996 грн
14 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий телефон доступний у трьох колірних варіантах (помаранчевому, чорному та зеленому), витримує занурення під воду та падіння з висоти 1,2 метра. Виробник гарантує, що Blackview Oscal Pilot 2 працюватиме в діапазоні температур від -20 до +60ºС. Він оснащений 6,5-дюймовим екраном із частотою 120 Гц і роздільною здатністю 1080х2400 пікселів, а також захистом Corning Gorilla Glass 5. Цікаво, що на задній панелі смартфона є ще один круглий 1,3-дюймовий дисплей, який можна використовувати для показу поточного часу та сповіщень. Blackview Oscal Pilot 2 обладнано чіпсетом MediaTek Helio G99, який однозначно вказує на належність пристрою до бюджетного класу. Телефон укомплектований 8 ГБ ОЗУ та вбудованим сховищем об'ємом 256 ГБ, також тут є слот для карт пам'яті. Акумулятор, як і належить справжньому "позашляховику", має підвищену ємність 8800 мАг, а в пакувальній коробці ви знайдете зарядку потужністю 45 Вт. Основна камера смартфона складається з 50-мегапіксельного сенсора Samsung ISOCELL GN5 і надширококутної лінзи на 13 Мп, а перфорований отвір вгорі дисплея вмонтований 32-мегапіксельний об'єктив. Світлодіодний ліхтарик має яскравість 170 люмен і дальність дії 18 метрів. Пристрій важить 368 г і має товщину 17 мм.
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/59703272524515.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/83552656188425.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/15868084755869.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/27704098788382.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/61169473366863.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/57282380272787.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/390x390l80mc0/26414611056032.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/684x390l80mc0/95759865305876.jpg)
![Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022] Смартфон Oscal (Pilot 2 8/256GB Orange) [600022]](/content/images/46/739x390l80mc0/96436875022112.jpg)