|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.1" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1560 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.5x77.6x15 мм |
| Серія | Oscal S70 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 273 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6580 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal (S70 4/32GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 614694
4 399 грн
4 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міцний дизайн і надійність Blackview S70 — це смартфон із міцним корпусом, розроблений для користувачів, які шукають витривалий пристрій. Завдяки захисту за стандартами IP68/IP69K, телефон стійкий до води, пилу та ударів. Його компактний 6.1-дюймовий екран забезпечує зручність використання навіть у складних умовах, а яскравий оранжевий колір додає пристрою сучасного вигляду. Продуктивність і функції Оснащений 4-ядерним процесором, 4 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ внутрішнього сховища, Blackview S70 забезпечує стабільну роботу додатків і швидке виконання завдань. Операційна система Android 12 пропонує зручний інтерфейс і доступ до всіх актуальних програм. Камери та автономність Основна камера на 13 Мп і додаткова 2 Мп створюють якісні знімки, а фронтальна камера ідеально підходить для відеодзвінків і селфі. Ємність акумулятора дозволяє використовувати смартфон протягом усього дня без необхідності частого заряджання, що робить його надійним вибором для активних користувачів.