|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 64+2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.5х76.6х8.35 мм |
| Серія | Oscal Tiger 12 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 198 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол + скло |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple)
Немає в наявності
Код товару: 600006
6 764 грн
6 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Oscal Tiger 12 – це смартфон компанії Blackview, який легко завоює ваше серце. Він підкорює своїм стильним дизайном і остаточно закохує технічними характеристиками. Потужна батарея на 5000 мАг, 8-ядерний процесор, NFC, інноваційна операційна система – це ще не всі фішки нового «тигра». Три кольори, щоб підкреслити вашу індивідуальність Завдяки тонкому корпусу Oscal Tiger 12 приємно тримати у руці. Його товщина складає всього 8,35 см. Можна вибрати смартфон одного із трьох кольорів: Blue, Grey, Purple. 6,78” для перегляду фільмів, ігор та веб-серфінгу Телефон Oscal Tiger 12 має великий дисплей FHD+ 6,78 дюймів. Його роздільна здатність 1080*2460, а динамічна частота оновлення становить 120 Гц. Яскраві кольори, висока чіткість, комфорт для очей роблять цей смартфон ідеальним для повсякденних завдань. Весь світ у кадрі Основна камера смартфона Oscal Tiger 12 – Samsung ISOCELL GW3 64-Мп. З нею ви отримаєте чудові кадри за будь-яких умов. Знімайте пам'ятки, друзів, краєвиди. Діліться неперевершеними селфі, зробленими на передню камеру 13 Мп. Великий запас енергії У телефоні використано батарею ємністю 5000 мАг. Вона дозволить пристрою працювати до 430 годин у режимі очікування. Крім того, доступна швидка зарядка 33 Ватт. Телефон, здатний багато на що Смартфон працює на 8-ядерному процесорі MediaTek Helio G99 6 нм із частотою до 2,2 ГГц. Це значно розширює його технічні можливості. Ви можете завантажувати на нього вимогливі ігри та програми. Вирішуйте самі, скільки оперативної пам'яті вам потрібно За замовчуванням у телефоні використовується ОЗП 12 Гб. Але за потреби її обсяг можна збільшити ще на 12 Гб. Підтримка TF-карток до 1 Тб Об'єм внутрішнього сховища у смартфоні Oscal Tiger 12 станоить 256 Гб. Якщо ваші фото, відео, документи займають більше місця, просто вставте у пристрій TF-карту до 1 Тб. Більше не потрібно вибирати між другою сім-картою та карткою пам'яті У смартфоні три слоти для карток: 2 для SIM-карток, 1 для TF-картки. Більше не доведеться шукати компроміс між додатковим місцем для зберігання файлів та картою другого оператора. Телефон Oscal Tiger 12 можна використовувати для оплати в магазині, оскільки він підтримує NFS. Ще одна перевага смартфона – швидка зарядка, яка займе не більше години. Операційна система майбутнього Якщо ви тільки маєте познайомитися з операційною системою DokeOS 4.0 на базі Android 13, ви знайдете для себе безліч корисних функцій, які спрощують користування смартфоном.
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/390x390l80mc0/75676947590542.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/176x390l80mc0/87943141587079.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/181x390l80mc0/88283776629931.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/449x390l80mc0/18816817936553.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/204x390l80mc0/30580822702833.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/390x390l80mc0/74486355106835.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/390x390l80mc0/66531303420102.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/390x390l80mc0/46252196435265.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/431x390l80mc0/20353909210750.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/414x390l80mc0/31149991593898.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/407x390l80mc0/20645597897912.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/495x390l80mc0/92772346564570.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/683x390l80mc0/93911857519713.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/414x390l80mc0/63401588823860.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/462x390l80mc0/80217404012910.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/535x390l80mc0/29848645648774.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/824x390l80mc0/88161612141275.jpg)
![Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006] Смартфон Oscal Tiger 12 12/256GB Dual Sim Flowing Purple (Tiger 12 12/256GB Purple) [600006]](/content/images/37/377x390l80mc0/32175321665650.jpg)