|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Частота процесора, ГГц | 2.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 67 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 162.95х75.45х7.87 мм |
| Серія | Realme 12 4G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue)
Немає в наявності
Код товару: 60041
8 749 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Підвищіть якість своїх мобільних вражень, запам’ятовуйте моменти з безпрецедентною чіткістю та насолоджуйтесь пристроєм, який органічно поєднує у собі продуктивність, дизайн та передові технології. Все це вам забезпечить Realme 12 4G. Він оснащений просунутою камерою Sony з роздільною здатністю 50 МП для неперевершеної точності під час зйомки, а найпотужніший у сегменті чіпсет Qualcomm Snapdragon 685 забезпечить високу продуктивність та безперебійний зв’язок. Ультраплавний AMOLED екран із частотою оновлення 120 Гц гарантує чудове зображення та плавність роботи. Ємна батарея на 5000 мАч із швидкою зарядкою 67 Вт порадує тривалим часом роботи та миттєвим відновленням заряду. А елегантний та витончений дизайн додає пристрою вишуканості та стилю, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує як потужність, так і естетичне задоволення.
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/390x390l80mc0/95155636793227.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/182x390l80mc0/51510317451906.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/182x390l80mc0/35062582130993.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/125x390l80mc0/68274789715018.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/125x390l80mc0/48793019912215.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/124x390l80mc0/90073073827858.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/124x390l80mc0/79553629429187.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/91x390l80mc0/27505575663422.jpg)
![Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041] Смартфон (Realme 12 4G 8/256GB Skyline Blue) [60041]](/content/images/14/433x390l80mc0/44985108976604.jpg)