|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 Energy |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.7x74.7x7.6 мм |
| Серія | Realme 13+ 5G |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP65 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 185 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme 13+ 5G 8/256GB (RMX5000) Victory Gold (RMX5000 8/256GB Victory Gold)
Немає в наявності
Код товару: 600137
11 709 грн
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вперед до нових звершень! Смартфон Realme 13+ 5G на базі модернізованого потужного чіпсету задає тренд і дозволяє вивести продуктивність користувача на новий рівень. Ємнісного акумулятора достатньо для 24-36 годин безперебійної роботи в соціальних мережах і в документах, а ультрапотужна 80-ватна зарядка швидко відновить втрачену ємність. Інноваційна система охолодження корпусу дозволяє запускати ігри на високих налаштуваннях графіки. Збільшений обсяг ОЗП гарантує обробку інформації, що надходить, миттєво. Поринь у світ геймінгу з головою завдяки 120Hz OLED-екрану, розробленому спеціально для кіберспорту. Отримай перевагу в іграх Приголомшлива функціональність девайса заснована на трьох ключових елементах: швидка зарядка, мегапотужний чіпсет та ще більше оперативної пам'яті. Процесор Dimensity 7300 Energy 5G має оцінку AnTuTu 750 000, виготовлений за 4-нм техпроцесом та гарантує збільшену на 25% продуктивність при оптимізації інтенсивності енергоспоживання на 30%. Це дає можливість грати навіть у найвибагливіші ігри без багів та зависань. Сертифікований геймінг без лагів Девайс отримав сертифікат TÜV SÜD після проведення низки тестів та досліджень, спеціально спрямованих на визначення продуктивності в геймінгу. Смартфон Realme 13+ 5G пройшов суворі випробування на відповідність частоті оновлення кадрів, швидкості реакції та стабільності роботи пристрою загалом. Ігрові фішки для затятих геймерів Гаджет забезпечує завжди плавний ігровий процес у 90 FPS для вражаючого геймерського досвіду. Спеціальний режим дозволяє оцінити ігрові можливості смартфона на повну. Користувач може самостійно налаштувати продуктивність чіпа та графічного процесора відповідно до заданої ігрової стратегії. В один клік вибирай кумедні голоси персонажів для озвучення, запускай фільтри, які допоможуть знайти суперників у шутерах набагато швидше. Ще більше пам'яті для підвищення продуктивності Динамічна оперативна пам'ять забезпечує швидкий запуск програм та ігор, вирішуючи проблему повільності гаджета у режимі багатозадачності. У великому внутрішньому сховищі можна зберігати безліч архівів, пам'ятних фото і важливих документів. Наприклад, у внутрішній пам'яті пристрою може поміститися 900 серій серіалів або 70 ігор. Користувач отримує прискорений на 35% запуск програм та можливість тримати відкритими у фоні до 7 ігрових програм. Технологія AI-BOOST 2.0 гарантує більш плавну продуктивність, керовану штучним інтелектом Швидка зарядка 80-ватний адаптер дозволяє заряджати смартфон 5 хвилин, після чого можна грати ще 60 хвилин. Вбудований акумулятор на 5000 мА год заряджається до 50% всього за 19 хвилин. Будь завжди в курсі ігрових подій, не випадаючи з командного рейду завдяки вражаючому рівню автономності. Флагманська система охолодження Конструкція із нержавіючої сталі площею 6050 кв.мм гарантує якісне охолодження. 9-шарова стінка резервуара забезпечує зниження робочої температури на 19 градусів. Площа охолодження збільшено на 38%. Камера створена для чітких знімків Основний сенсор 50MP Sony LYT-600 OIS дозволяє захоплювати більше світла і тіні в кадр, посилюючи візуальну присутність основного об'єкта зйомки. Легко фіксуй красиві портрети завдяки ефектному розмиттю фону. Режим з розширеним динамічним діапазоном дозволяє створювати знімки з великою кількістю деталей у світлих і темних ділянках знімка. Функція стабілізації дає можливість ловити у кадрі динамічні моменти без розмиття. Приголомшливий візуал OLED-екран із плавною частотою оновлення до 120 Гц та функцією захисту зору дозволяє насолоджуватися переглядом цікавого відеоконтенту. Дисплей з максимальною яскравістю 2000 нит залишається добре читаним при будь-якому рівні освітлення навколо. Бездоганна естетика дизайну Художники надихалися маневреністю та міццю гоночного автомобіля під час реалізації оформлення задньої кришки смартфона Realme 13+ 5G. Текстура, схожа на блискавки в передсвітанковому небі, виглядає ефектно у будь-якій палітрі. Товщина гаджета становить 7,6 мм, а вага 185 г, що у тандемі забезпечує зручний хват долонею. Перехід між задньою кришкою та рамкою заокруглений для додаткового комфорту. Використовуй смартфон без хвилювання про його функціональність за умов підвищеної вологості. Його корпус захищений за стандартом IP65. Флагман у всьому Подвійні стереодинаміки забезпечують фантастично чітке та якісне звучання контенту. Підтримка функції Rainwater Smart Touch дозволяє впевнено користуватися смартфоном навіть мокрими руками чи під дощем. Технології покращення звучання голосу дозволяють насолоджуватися діалогами, у яких точно чути кожне слово.