|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.75" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T612 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп + AI |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | веганська шкіра |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 167.26х76.67х7.74 мм |
| Серія | Realme C63 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 191 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue)
Немає в наявності
Код товару: 600042
6 249 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Realme C63 — смартфон з передовими технологіями та елегантним дизайном. Пропонує безконтактне керування за допомогою жестів, розумні сповіщення з Mini Capsule 2.0, які додадуть зручності у повсякденне використання. Ультратонкий корпус зручно тримати в руках і носити з собою. А текстурна задня панель з металевим обрамленням додає пристрою вишуканості. Особливості: - яскравий та плавний дисплей 90 Гц; - неймовірна гучність з UltraBoom-динаміками; - багатофункціональна динамічна кнопка; - корпус зі ступенем захисту IP54. Чудове візуальне сприйняття гарантуватиме 6,75-дюймовий екран HD+. Великий розмір дисплея в поєднанні з подвійними датчиками освітленості зі штучним інтелектом забезпечать оптимальну якість перегляду з чудовою яскравістю та видимістю. Основна камера на 50 МП з додатковим модулем, який виявляє та приглушує мерехтіння, стане вашим помічником для створення якісних та реалістичних світлин. Використовуйте спеціальні фільтри для вуличної фотографії, щоб робити свої знімки більш характерними та глибокими. Динаміки з технологією UltraBoom та спеціально розробленими звуковими алгоритмами забезпечать гучний та глибокий звук навіть у гамірному середовищі. Надійний процесор сприятиме чудовій продуктивності, а динамічна оперативна пам’ять ще більше покращить ефективність. Насолоджуйтесь усіма улюбленими розвагами, від ігор до фільмів та музики, з достатнім запасом енергії наприкінці дня завдяки великій батареї 5000 мАг з підтримкою швидкого заряджання потужністю 45 Вт. Багатофункціональна динамічна кнопка підтримує не лише розблокування за відбитком пальця, а й дає можливість налаштувати простий доступ до потрібної вам функції або програми: ліхтарика, відключення звуку, камери, музики тощо.
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/390x390l80mc0/32003078297876.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/180x390l80mc0/76563503712455.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/139x390l80mc0/28476448773278.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/139x390l80mc0/51864594859096.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/180x390l80mc0/87897833795367.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/139x390l80mc0/33133525095652.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/139x390l80mc0/94483230797961.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/130x390l80mc0/61512827244624.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/731x390l80mc0/37016234379745.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/754x390l80mc0/32981717501559.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/621x390l80mc0/75526878545824.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/336x390l80mc0/79398399084399.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/595x390l80mc0/69287591321775.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/595x390l80mc0/26981249670593.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/595x390l80mc0/27147262053019.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/418x390l80mc0/18050532291063.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/472x390l80mc0/72878953412655.jpg)
![Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042] Смартфон Realme C63 8/256GB (RMX3939) Leather Blue (RMX3939 8/256GB Leather Blue) [600042]](/content/images/15/731x390l80mc0/38708847744872.jpg)