|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 164.6х76.1х7.6 мм |
| Серія | Realme C65 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 185 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme C65 8/256GB (RMX3910) Starlight Gold (RMX3910 8/256GB Starlight Gold)
Немає в наявності
Код товару: 600198
6 623 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Realme C65 Наповніть свій день тим, що вам подобається realme C65. Цей сучасний смартфон поєднує в собі функціональність та красу, надійність та комфорт у використанні. Він може похвалитися найшвидшою зарядкою у своєму ціновому сегменті – до 45 Вт, що дозволяє швидко заряджати пристрій та мінімізувати час очікування. Процесор MediaTek Helio G85 відповідає за плавну роботу та високу продуктивність, що робить смартфон ідеальним вибором для мультимедійних та ігрових завдань. А великий дисплей із частотою 90 Гц забезпечує більш плавне та приємне візуальне сприйняття. Цей смартфон має все, що вам потрібно, і навіть більше. Більше потужності, менше очікування Акумулятор 5000 мА*год і найшвидша в сегменті зарядка потужністю 45 Вт відкриють для вас ще більше можливостей для організації свого дня. Використовуйте всі функції свого смартфона без обмежень і легко заряджайте його до 50% всього 30 хвилин. Суперплавна продуктивність Насолоджуйтеся високою чуйністю смартфона, яку забезпечує потужний процесор MediaTek Helio G85 із тактовою частотою до 2.0 ГГц. Завдяки йому програми відкриваються швидко і працюють плавно. Крім того, realme C65 оснащений AI Boost - розширеною функцією, створеною для зменшення затримки та підвищення продуктивності в іграх за рахунок високої частоти кадрів. Поєднуючи функції Smooth Boost та Game Boost для оптимізації всіх поточних процесів, вона подбає про те, щоб розваги на вашому телефоні стали ще комфортнішими. Функція розширення оперативної пам'яті Цей смартфон також відрізняється високою швидкістю реакції за рахунок використання технології DRE, яка може збільшувати обсяг оперативної пам'яті за рахунок постійної пам'яті телефону. Тому плавність ігрового процесу більше не викликатиме у вас занепокоєння. Ультратонкий корпус. Елегантний дизайн realme C65 - найтонший телефон у своєму сегменті. Він має товщину всього близько 7.64 мм, що забезпечує найкраще захоплення, а розкішний дизайн задньої панелі Starlight Pattern, що складається з 7-шарового покриття, створює унікальний ефект заломлення світла. Все разом це забезпечує привабливий та сучасний образ, роблячи цей телефон дійсно стильним аксесуаром. Суперплавний дотик Насолоджуйтесь більш комфортним переглядом та захистом очей, які пропонує 6.67-дюймовий IPS-екран realme C65. Він має роздільну здатність HD+ і високу частоту оновлення в 90 Гц, що забезпечує плавне та комфортне візуальне сприйняття, роблячи кожен рух на екрані живішим та природнішим. А сертифікат TÜV SÜD гарантує, що екран відповідає високим стандартам безпеки та мінімізує шкідливий вплив синього світла на очі. 50-мегапіксельна AI-камера Зробіть свій найкращий знімок за допомогою 50 Мп AI-камери, яка використовує передові алгоритми обробки зображень для більш якісних і детальних фотографій. Завдяки високій роздільній здатності та технології штучного інтелекту, кожне зображення буде виглядати чітко, зберігаючи природну текстуру та глибину. Різні фільтри для створення потрібного ефекту realme C65 також допоможе вам розкрити нові можливості у зйомці та втілити свої творчі ідеї в реальність за допомогою різноманітних фільтрів для ваших фотографій. Робіть яскравіші вуличні фотографії за допомогою фільтрів для стріт-фото, розроблених спеціально для зйомки у місті. Або можете персоналізувати кожну фотографію, додавши спецефекти для збільшення глибини та створення художніх та кінематографічних ракурсів зйомки. У вас буде багато інструментів на будь-який смак.