|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.8х75.9х7.79 мм |
| Серія | Realme C71 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP64 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 196 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme C71 8/256GB (RMX5303) White Swan (RMX5303 8/256GB White Swan)
Немає в наявності
Код товару: 610277
6 294 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Енергія, стиль і надійність в одному смартфоні Realme C71 це смартфон, створений для тих, хто цінує комфорт, витривалість і сучасний дизайн. З його величезною батареєю на 6300 мАг і швидкою зарядкою 45 Вт SUPERVOOC ви будете на зв’язку весь день і навіть більше. Дисплей із частотою 120 Гц подарує суперплавне зображення та комфорт для очей, а 50-мегапіксельна камера з ШІ дасть змогу робити чіткі, яскраві знімки в будь-яких умовах. Крім того, Realme C71 не боїться падінь та води, адже захищений за військовим стандартом, а його тонкий корпус і невелика вага роблять смартфон зручним у використанні. Доповніть усе це розумними функціями — і отримаєте надійного помічника на кожен день. Ударостійкість військового рівня Realme C71 створений, щоб витримувати будь-які випробування. Конструкція ArmorShell Tough Build з посиленими кутами та міцною алюмінієвою рамою захищає корпус від різних неприємностей. Завдяки їй смартфон витримує падіння з висоти до 1.5 метрів і захищений від бризок та пилу. При цьому, технологія Smart Touch дає змогу керувати екраном навіть мокрими або жирними руками, в рукавичках і через водонепроникну плівку. А функція SonicWave виштовхує воду з динаміка за допомогою вібрацій.