|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G92 Max |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.69х76.22х7.99 мм |
| Серія | Realme C75 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 196 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Realme C75 8/256GB (RMX3941) Storm Black (RMX3941 8/256GB Storm Black)
Немає в наявності
Код товару: 600142
6 923 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вражаюча продуктивність Оснащений потужним процесором MediaTek Helio G92 Max із частотою до 2 ГГц, realme C75 забезпечує швидкість і плавність роботи навіть у найвибагливіших завданнях – від ігор до багатозадачності. Armor Shell Protection Спеціальний захист корпусу підвищує стійкість до ударів, падінь, подряпин та інших зовнішніх впливів. Цей смартфон готовий до будь-яких викликів. Довговічна батарея Акумулятор на 6000 мА·год дозволяє цілий день активно користуватися смартфоном, а підтримка швидкої зарядки 45 Вт SuperVOOC дає змогу зарядити пристрій у мінімальні терміни. Фотографії нового рівня 50 МП основна камера гарантує деталізовані знімки, а фронтальна камера на 8 МП робить ваші селфі чіткими й природними. realme C75 вирізняється тонким дизайном і двома стильними кольорами – Lightning Gold і Storm Black. Легкий корпус забезпечує комфортне використання, а сучасний софт і розширені можливості підключення роблять пристрій універсальним для будь-яких задач. Це більше, ніж телефон! Це – ваш ідеальний помічник у щоденному житті!